Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Taotlused, blanketid

Sotsiaalkindlustusameti blanketid

Kuhu saata

  • Perehüvitiste saamiseks saate kinnituse anda meie iseteeninduses. Mitmeid teisi teenuseid saab kasutada portaalis eesti.ee. Meie e-teenuste valik täieneb pidevalt.
  • Oma arvutisse salvestatud, täidetud ja digiallkirjastatud blanketid palume saata e-posti aadressil [email protected].
  • Välja prinditud, täidetud ja allkirjastatud blanketid palume saata vabalt valitud sotsiaalkindlustusameti klienditeenindusse, nende postiaadressid on kirjas siin.
  • Blanketid saab tuua lähimasse sotsiaalkindlustusameti klienditeenindusse. Samuti saab  klienditeenindustes täita blankette kohapeal meie spetsialistide abiga.
  • NB! Klienditeenindusse tulles võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument ja pangakonto number.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Välisriigi pensioni avaldused

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Palume tervishoiuteenuse osutajatel edastada meile kõigi lapseootel naiste andmed, kelle lapse eeldatav sünnitähtaeg on 1. aprillil 2022 või pärast seda.

NB! Kui lapse eeldatav sünnitähtaeg on 9. juuni 2022 või varasem, on töötaval emal endiselt õigus rasedus- ja sünnituspuhkusele, mida maksab tervisekassa. Seega tuleb nende emade osas jätkuvalt väljastada rasedus- ja sünnitusleht.                                                                                                                  

Eeldatavate sünnitähtaegade edastamiseks on loodud MISP2 teenus. Kui Teie asutuses on MISP2 teenus olemas, saate meile selle teel ilma e-kirjata rasedate eeldatava sünnitähtaja info edastada.

Kui Teil MISP2 teenust või automaatset andmevahetust pole, saate edastada meile rasedate andmed aadressile [email protected]. E-kiri peab olema digitaalselt allkirjastatud ja sisaldama ema ees- ja perekonnanime, isikukoodi ja lapse eeldatavat sünnitähtaega. Andmed tuleb saata meile krüpteeritult. Krüpteeringu adressaadiks valida Sotsiaalkindlustusamet 1 ja/või Sotsiaalkindlustusamet 2.

MISP2 probleemide korral aitab [email protected].

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

PDF saata: [email protected]

9.

10.

11.

12.

13.

14. 

Viimati uuendatud 18.06.2024

Kas sellest lehest oli abi?