Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Parema teenindamise huvides soovime hakata kasutama ühe konto süsteemi. See tähendab, et kui oled esitanud sotsiaalkindlustusametile mitu arvelduskontot, kuhu kanda rahalisi hüvitisi – pension, vanemahüvitis, puudetoetus jne –, siis tehakse kõik ülekanded viimati esitatud kontole. Oma kontot saad hõlpsasti kontrollida ja muuta meie iseteeninduses.

Üksi elava pensionäri toetus

Üksi elava pensionäri toetus on 200 eurot ja seda maksame üks kord aastas – koos oktoobri pensioniga.

Loe edasi

Represseeritu toetus

Okupatsioonirežiimide all kannatanud inimesele on ette nähtud soodustused ja üks kord aastas saab ta hüvitiseks represseeritu toetust.

Loe edasi

Olümpiavõitja toetus

Kui oled tulnud olümpiamängudel või paraolümpiamängudel Eesti Vabariiki esindades olümpiavõitjaks, siis saad olümpiavõitja riiklikku toetust.

Loe edasi

Tagasipöörduja toetus

Kui sa oled välisriigist Eestisse elama asunud Eesti kodanik või eesti rahvusest, siis sina ja sinuga koos Eestisse elama asunud abikaasa, laps ja vanem saavad iga kuu rahvapensioni määras toetust.

Loe edasi

Sotsiaaltoetus Tšornobõli AEJ avarii likvideerijale

Maksame Tšornobõli tuumakatastroofi avarii tagajärgede likvideerijatele sotsiaaltoetust 292 eurot aastas.

Loe edasi

II samba pensionikindlustusmaksed ERGO ja SEB klientidele

Alates 2022. aasta veebruarist teeb sotsiaalkindlustusamet II pensionisamba pensionikindlustusmakseid umbes tuhandele inimesele, kel oli sõlmitud eluaegne pensionileping kindlustusseltside ERGO Life Insurance SE ja SEB Life and Pension Baltic SE filiaalidega

Loe edasi

Kahjuhüvitis

Kui oled saanud tööõnnetuse või kutsehaiguse tõttu tervisekahjustuse ning sul on sellest tekkinud otsene varaline kahju (sissetulek on varasemaga võrreldes vähenenud või ravikulud suurenenud), on sul õigus saada kahjuhüvitist.

Loe edasi

Viimati uuendatud 13.03.2024

Kas sellest lehest oli abi?