Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Tugi vägivallast loobumiseks

Kui sa oled mures oma vägivaldse käitumise pärast ja soovid seda katkestada, siis võta ühendust vägivallast loobumise nõustajatega.

Kas see on mulle?  

Võib-olla oled saanud vihjeid, et sinu käitumine teeb lähedastele haiget ning sinu vihahood ja ülemäärane kontrollivajadus on kahjustanud sinu suhteid või oled mõnikord märganud, et hoopis sinu lähedane kasutab vägivalda ja sa ei tea, kuidas teda vägivalla katkestamisel toetada.

Vägivald on igasugune teise inimese vastu suunatud tegu, mis hirmutab, kahjustab, teeb haiget või alandab teist inimest ja sunnib teda tegema midagi tema tahte vastaselt.

Kui sa oled mures oma vägivaldse käitumise pärast ja soovid seda katkestada, siis astu esimene samm turvalisema tuleviku suunas ning võta ühendust vägivallast loobumise nõustajatega.

Meie nõustajad toetavad sinu soovi loobuda vägivallast pakkudes turvalist ja hinnanguvaba ärakuulamist, õpetavad oskusi vägivaldse käitumise ennetamiseks ning aitavad mõista sõnade mõju ja tegude tagajärgi, pakuvad sulle erinevaid abi saamise võimalusi.

Kuidas saad

Võta meiega ühendust numbril 660 6077 (E-R 10-16) ja lepi kokku kohtumine meie nõustajaga.  Helistamine on sulle tavatariifi alusel ja vastavalt sinu mobiilioperaatori hinnakirjale. Abi osutatakse eesti, vene ja inglise keeles. Pöördudes võid jääda anonüümseks.

Nõustajatele saad kirjutada saad ka e-posti aadressil [email protected].

Viimati uuendatud 05.06.2023

Kas sellest lehest oli abi?