Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sotsiaalkindlustusameti täienduskoolitused

Sotsiaalkindlustusameti missioon ei ole mitte ainult pakkuda suurepäraseid avaliku teenuste lahendusi, vaid ka toetada inimesi isiklikus ja professionaalses arengus. Meie koolitused hõlmavad olulisi teemasid nagu laste ja perede heaolu, lastekaitse, eneseabi teadlikkus, ohvriabi ja palju muud.

Miks valida sotsiaalkindlustusameti täienduskoolitused?

  • Kogemus ja kompetents: oleme pikaajalise kogemusega sotsiaalvaldkonnas tegutsev kompetentsikeskus ning meie koolitajad on oma ala eksperdid.
  • Ajakohased teemad: oleme alati sammu võrra ees, pakkudes koolitusi, mis käsitlevad aktuaalseid sotsiaalse heaolu teemasid.
  • Tugivõrgustik: meie koolitusel osalemine tähendab ka ühinemist sotsiaalvaldkonna laiaulatusliku spetsialistide võrgustikuga. Võrgustikus on inimesed, kes jagavad ühtset huvi sotsiaalsete küsimuste vastu ja loovad uusi võimalusi koostööks.
  • Mugavus ja ligipääsetavus: me väärtustame inimeste aega ja püüame muuta õppimise lihtsaks ja mugavaks. Seetõttu pakume nii klassiruumi- kui ka veebipõhiseid koolitusi, et kõik osalejad saaksid valida enda jaoks sobiva viisi õppimiseks.

Meie täienduskoolitused on osalejatele tasuta.

Ootame kõiki inimesi avastama uusi teadmisi ja avama uksi uutele võimalustele professionaalses elus!

Toimumise aeg Õppekava nimetus Sihtgrupp Toimumise koht Koolituse maht
Õppekava nimetus Sihtgrupp Koolituse maht

Viimati uuendatud 26.02.2024