Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Lemme MTÜ

Teenuseosutaja
Lemme MTÜ
Teenuse piirkond
Lääne maakond
Teenuse tüüp
Toetatud elamise teenus
Töötamise toetamise teenus
Igapäevaelu toetamise teenus
Aadress
Päevakeskuse, Koluvere küla, Lääne-Nigula vald, 90702 Läänemaa
Telefon
E-posti aadress
Kodulehe aadress

Asume looduskaunis kohas Liivi jõe kaldal Läänemaal, Koluvere külas. Meie vahetus läheduses paikneb Koluvere loss koos lossipargiga. Kuna paikneme Risti-Virtsu maantee vahetus läheduses, siis on tagatud bussiliiklus erinevatesse asulatesse. Tagatud on ka transport autoga. Kohapeal on Lihula TÜ Koluvere kauplus, kus on võimalik osta kõik igapäevaseks vajalik. 4 km kaugusel paikneb Kullamaa Kultuurimaja, kus pakutakse kõrgel tasemel kultuurisündmusi; ligidal on raamatukogu, kirik, ujumiskoht ning discgolfi rada. Pakume toetavaid teenuseid. Meie inimesed elavad nii isiklikes korterites kui ka MTÜ-le kuuluval elamispinnal (korterid ja maja). Kõigi eluruumide juurde kuulub köök ning pesemise võimalus. Meie juures on võimalik elada nii üksi kui ka kahekesi. Iga inimene saab sisustada eluruumi vastavalt oma soovile tervete ning puhaste esemetega. Kuna külas on erihoolekandeteenuseid pakutud pika aja vältel, siis on meie kogukond sõbralik ning toetav. Heaolu eest hoolitsevad tegevusjuhendajad.

Teenuse pakkumisel lähtume iga inimese vajadustest ning soovidest. Meie tegevusjuhendajad aitavad ja juhendavad töötamise tegevustes, söögi tegemisel, pesemisel, koristamises, väljasõitudel, arsti visiitidel ja kõiges muus, mida elu ette toob. Meie eesmärgiks on turvaline ning toetav elukeskkond. Meil on hästi korraldatud töötamise tegevused. Meie inimeste tööde hulka kuuluvad näiteks detailide pakendamine, käsitöö, metsa istutamine ning talutööd kohalike ettevõtete juures.

Vabal ajal on võimalik tegeleda käsitööga, toimetada aiamaal või võtta osa kultuurisündmustest. Traditsiooniliste üritustena toimub jõululõuna ning jaanipäeva tähistamine. Lisaks sellele teeme ühiseid väljasõite, mille planeerimisel lähtume erinevatest soovidest. Kuna paikneme Marimetsa Looduskaitseala vahetus läheduses, siis on võimalik korjata seeni ning marju ja viibida looduses. Meie juures on tagatud emotsionaalne toetus ning praktiliste oskuste omandamine ja kinnistamine. Meil osaled kogukonnaelus selle võrdväärse liikmena.