Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

AS Hoolekandeteenused Tartu Kase

Teenuseosutaja
AS Hoolekandeteenused
Teenuse piirkond
Tartu maakond
Teenuse tüüp
Ööpäevaringne erihoolekandeteenus
Aadress
Kase 6, Tartu 50410
Telefon
E-posti aadress

Elame linna keskel, kuid samas vaikses kohas, kus saab nautida nii vaikust kui linnulaulu. Autode, busside ja rongi müra meieni ei kostu, kuigi kõik võimalused neid kasutada on jalutuskäigu kaugusel. Maja ümber on piisavalt ruumi, kus iga rohenäpp saab oma oskusi arendada, ei puudu ka puud ja rohelus.

Tartu Kase maja on uus, see valmis 2023. aastal. Me elame Vaksali linnaosas ilusas kahekorruselises suure aiaga korterelamus. Majas on kokku neli korterit, igas korteris elab kuueliikmeline pere. Igal elanikul on isiklik tuba ning igal perel oma köök koos elutoa ja abiruumidega. Kokku elab meie kodus 24 inimest. 

Meie inimesi toetavad ja aitavad üheksa toredat tegevusjuhendajat ja toitlustusteenindaja, kelle abi ja juhendamisega saab kõik vajaminevad toimetused lihtsalt ja kergesti aetud nii kodus kui kogukonnas. 

Oma päevi sisustame väljas liikumise, söögitegemise, koristamise ning erinevate huvitavate tegevustega. Püüame olla aktiivsed kogukonnas ja osaleda toredates tegevustes, mida linn pakub. Käime erinevates ringides, ühingutes, töises tegevuses, üheskoos tähistame tähtpäevi ja sünnipäevi. 

Ilusate ilmadega saab nautida rannamõnusid Emajõe või Anne kanali ääres, jalutada vanalinnas ja rohealadel ning puhata jalga kaunites parkides. Soovi korral saab osa võtta ühistest tegemistest, ent kui inimene eelistab pigem omaette olemist ja tegutsemist, siis on ka see võimalus olemas.  

Meie kodu on sobiv koht inimesele, kes soovib elus edasi liikuda ja teistega koos õppida ja areneda. Meile tulles oleks hea, kui elanik suudaks teha lihtsamaid kodutöid, osaleda söögitegemisel, edasi õpime uusi oskusi juba üheskoos.  

Tartu on heade mõtete linn – püüame meiegi hubases Kase tänava kodus omalt poolt kaasa aidata heade mõtete ja tegude teostumisel!

HKT Tartu Kase elutuba
HKT Tartu Kase elutuba lilled
HKT Tartu Kase kliendi tuba