Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

OÜ Aegamööda

Aadress
Aaviku tee 1, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75301 (Rae Sotsiaalkeskus)
Piirkond
Harju maakond
Telefon
E-posti aadress
Sihtgrupp
esmasesse psühhoosi haigestunud isikud
tööealised ja vanemad isikud
psüühikahäirega tööealised isikud
Majutus
Ei
Mobiilne teenus
Jah

Elus on ikka paremaid ja keerulisemaid aegu …
Keerulisematel on keeruline – eriti üksi.
See meenutab, et oleme inimestena siiski sotsiaalsed olendid ega loodudki üksi toime tulema – meil on võimalus olla üksteisele nõu ja jõuga toeks ning leida KOOS toimivamaid lahendusi ...
Aegamööda – kuna kõik siin elus vajab kasvamiseks ja arenguks aega ning hoolt. Ammutame keskendumise inspiratsiooni põlisest rahvatarkusest nagu „Kaua tehtud – kaunikene“ ja „Tasa sõuad – kaugele jõuad“, ka praegusel ajal populaarsest tõdemusest „Tark ei torma“ ... mis kõik haakuvad omakorda zen-tarkusega „Kiirusta aeglaselt!“
Meie teenustele olete oodatud pöörduma nii eraviisiliselt tasulistele teenustele kui töötukassa või sotsiaalkindlustusameti suunamise ja rahastusega.
Meie ühingu meeskonnas ühendavad jõu ja nõu erinevate eluvaldkondade taastumiskogemusega kogemusnõustajad, psühholoog, psühhoterapeut, suhteterapeut, sotsiaaltöötaja, loovterapeut, füsioterapeut ja tegevusjuhendaja ning vajadusel ka teised kliendi taastumisprotsessi jaoks olulised spetsialistid.
Klienditöös lähtume psühhosotsiaalsetest põhimõtetest ja tervikliku rehabilitatsioonikäsitluse CARe metoodikast, mis väärtustades baasturvalisust, aktiivset tegutsemist ja inimlikku kohtumist,  kasutab kliendi taastumise edendamiseks eelkõige keskendumist, kohalolu ja kliendi enda tugevuste arendamist.

rae-sotsiaalkeskus-jüris
Rae sotsiaalkeskus