Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Narva Sotsiaaltöökeskus

Aadress
Rahu põik 10, Narva
Piirkond
Ida-Viru maakond
Telefon
E-posti aadress
Kodulehe aadress
Sihtgrupp
tööealised ja vanemad isikud
psüühikahäirega tööealised isikud
puude raskusastmega lapsed
Majutus
Jah
Mobiilne teenus
Ei

Narva Sotsiaaltöökeskus osutab sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust alates 2015. aastast. Pakume teenust laiale sihtrühmale: lastele, tööealistele, vanaduspensioniealistele ja psüühikahäirega isikutele. Pakume ka majutusteenust teenuse saajatele teistest omavalitsustest. Meie rehabilitatsioonimeeskonna koosseisu kuuluvad sotsiaaltöötajad, psühholoog, füsioterapeudid, õde, arst, eripedagoog, logopeed, kogemusnõustajad. Teenuse kavandamisel ja pakkumisel oleme paindlikud: kokkuleppel pakume teenust ka õhtusel ajal ja puhkepäevadel. Vajaduse korral osutavad rehabilitatsioonimeeskonna spetsialistid teenust ka kliendi elukohas.

Teenuse osutamise koht on kohandatud liikumispuudega inimestele: hoone peasissekäik on ligipääsetav ratastooliga, majas on kaks lifti, ratastooliga ligipääsetav tualettruum, invadušš. Maja ees on puudega inimesele kohandatud parkimiskohad, eelregistreerimisel on tasulisel parkimisalal maja ees parkimine tasuta. Vahetusse lähedusse jääb kaks bussipeatust, kust madalapõhjalised bussid sõidavad kahes suunas. Meilt saab lisatasu eest tellida ka invatransporditeenust linna piirides ja ka väljaspool.

Pakume igale kliendile teenuseid tema individuaalsete vajaduste järgi, et parandada tema elukvaliteeti. Teenuse osutamisel peame silmas seda, et iga protsessi keskmes on kliendi heaolu ja tema vajadused.

Narva Sotsiaaltöökeskuse hoone
Narva Sotsiaaltöökeskuse ruum