Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Вы здесь

AS Hoolekandeteenused Viljandi Männimäe

Viljandi maakond
aadress: 
Viljandi Linn
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Tõelise kodutunde loovad head ja sõbralikud suhted meie pereliikmete vahel, ühised huvid ning koos veedetud aeg. Mõnusat kodutunnet aitavad koos hoida asjalikud ja tegusad tegevusjuhendajad. Meie elupaigaks on kolme ja nelja toaga korterid, mis asuvad üksteise lähedal Männimäe elamurajoonis. Viljandi on imekaunis väikelinn, kus kõik asub jalutuskäigu kaugusel. Lähedal asuvad apteek, spordiklubi, toidupoed, terviserada ja kaunis maaliline Viljandi järv.

tuba
Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.
Viljandi Männimäe kodu
Meie elanikud käivad Hea Hoo töökeskuses käsitööd tegemas või leiavad töökoha kodu lähedal asuvas ettevõttes. Viljandi lähedal Vana-Võidus asuv Viljandi Kutseõppekeskus pakub meie elanikele eriala õppimise võimalust. Suvel osaleme Viljandi Folgil ja erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupeol ning paljudel teistel üritustel, mis Viljandi linnas toimuvad. Osaleme ühistel üritustel teiste Viljandi linna puuetega noortega. Meie elanikud saavad osa võtta erinevatest huviringidest, sealhulgas draamaring. Traditsiooniliselt käime iga aastal ka välisreisil.
elutuba