Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Вы здесь

AS Hoolekandeteenused Kunda Mere

Lääne-Viru maakond
aadress: 
Kunda
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Meie kodu on koht, kus me tunneme ennast hästi, turvaliselt ja õnnelikena. Meie kodus elab suur ja sõbralik perekond, kes on omavahel seotud ja inimesed, kes hoolivad üksteisest. Meie kodu on soe, puhas ja mugavalt sisustatud, igaühel on oma tuba ja oma isiklikud asjad. Meie kodus kehtivad kõigile ühised reeglid, mis põhinevad üksteisest lugupidamisel ja teineteisega arvestamisel.

tuba
Meie kodus on suur ja privaatne aed koos kasvuhoone, taimekastide ja lillepeenardega. Aias mängimiseks on meil korvpalli hüppelaud, reketid, pallid ja aiakiik. Suvel korraldame aias ühiseid grilli- ja lõkkeõhtuid. Tööl käime Hea Hoo Kunda Töökeskuses ja peale tööd mängime kodus lauamänge, tegeleme käsitööga, vaatame televiisorit, kuulame muusikat, korraldame ühiseid laulutunde ja diskoõhtuid. Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda
Mere kodu
Meie kodu asub väikeses linnas, eemal kärast ja mürast, looduskaunis kohas, mille ümbruses on suur park matkaradadega. Väikese jalutuskäigu kaugusel on meri, kus suvel supelda või mille ääres laudteel jalutada, päikest võtta ja merekohinat kuulata. Kodu vahetus läheduses on kirik ja klubi, kus käime erinevatel üritustel. Üle tee on tsemendimuuseum, kus osaleme erinevates töötubades või külastame näitusi. Kord kvartalis on meil ühised väljasõidud, kord nädalas käime ujulas või bowlingusaalis.
elutuba