Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Вы здесь

AS Hoolekandeteenused Tapa Kodu

Lääne-Viru maakond
aadress: 
Loode 12, Tapa
telefon: 
6771250
e-posti aadress: 

 

Tapa Kodu peremajad asuvad looduskaunis kohas, Tapa linna serval. Südamlikkus ja kohalolu on meie kodus sama tähtsad nagu üksteise lugupidav kohtlemine ja professionaalne teenus. Peremajas on elanike tuba möbleeritud, kuid seda saab täiendada oma mööbli ja lemmikesemetega. Oma toas saab võtta vastu külalisi, lõõgastuda või tegelda oma harrastustega. Nautida seda privaatsust ja samas olla kindel, et meie töötaja on alati toeks ja abiks.

tuba

Meie kodus on eriline koht aktiveerival ja edendaval tegevusel. Igal elanikul on usaldusisik ja individuaalne elulugu, mida me respekteerime. Me võtame endale aega, et töötada koos elanikuga ühiselt välja just tema vajadustele ja eripärale vastav tegevusplaan. Oma töös kasutame toetavalt CAR-e metoodikat ja TEACCH / TOKEN programme ning kasutame alternatiivses kommunikatsioonis PCS/piktogrammi pilte. Anname oma parima, et meie hoolde usaldatud inimesed tunneksid end hästi ja turvaliselt. Meie ettevõtte moto on “Tegusama elu kodud”. Pakume erivajadusega inimestele kodusid väikestes ja hubastes üksustes, mis asuvad kogukondades. Meie eesmärk on pakkuda igale inimesele just talle sobivaid tegevusi. Usume, et igal inimesel on omad tugevused, mida arendades saab ta elust rõõmu tunda.

Tapa Kodu 
Aktiivne elurõõm mängib meil tähtsat rolli - pakume tegevust nii vaimule kui ka kehale. Peame silmas olemasolevate võimete arendamist ning pakume igapäevaselt mitmekesiseid aktiveerivaid tegevusi iseseisva tegutsemisvõime toetamiseks, nt võimlemine, tegutsemine tegevus- ja muusikatoas, õppetegevused, Hea Hoo töökeskuses tööl käimine. Meie Kodus on ainulaadne virtuaalreaalsuse tuba, mis lubab meie inimestel maailma avastada ja positiivseid kogemusi saada erinevate tajude kaudu (sõita ameerika mägedel, looduses olla või hoopis mererannas lõõgastuda jmt). Kodul on oma väike aed, kus saab tegeleda aiandusega ja mis pakub niisama silmailu. Õuealal on tingimused sportimiseks (korvpalli korvid, välitrenažöörid), jalutamiseks/puhkamiseks (kiiged, pingid, välilehtla). Kadrina Sordikeskuses saab käia ujumas. Vabal ajal korraldame väljasõite ja üritusi nii kodus kui kogukonnas, laulame, tantsime, mängime, käime kontserditel, loeme, meisterdame ning tähistame tähtpäevi ja sünnipäevi.
elutuba