Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел финансов и развития

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Ruth Paade руководитель отдела 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu советник 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ainike Alla специалист по защите данных 53310765 Võru Ainike.Alla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел развития

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kristina Pähkel советник 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa руководитель электронного офиса 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek главный специалист 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur главный специалист 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak тест-лидер 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder главный специалист 53052753 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier главный специалист 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik главный специалист 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats главный специалист 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo главный специалист 4477605 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak главный специалист 58662297 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg главный специалист 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild главный специалист 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk главный специалист 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder главный специалист 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu советник по развитию 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел аналитики

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Anneli Nappus руководитель cлужбы 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda менеджер по развитию аналитической службы 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina (услуга приостановлена) Tartu
Olga Margulis (услуга приостановлена) Tartu
Martin Pretke аналитик 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson аналитик 53091701 Tallinn Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich аналитик 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv аналитик 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks аналитик 7447494 56358968 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur аналитик 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aarne Sügis 53062719 Tallinn Aarne.Sugis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mario Mitt 55631019 Tartu Mario.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба финансового учёта

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Signe Uustal руководитель cлужбы 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt ведущий специалист 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg аналитик 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk главный специалист 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs главный специалист 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang бухгалтер 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga специалист по учёту 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge специалист 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova руководитель проекта 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd (услуга приостановлена) Tartu
Triinu Sarapuu бухгалтер 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur специалист по учёту 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa специалист по учёту 7447498 51946080 Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

cлужба взысканий

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Aire Vares руководитель cлужбы 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula главный специалист 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev главный специалист 6208484 Türi Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula главный специалист 58605710 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok главный специалист 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf главный специалист 6208399 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak главный специалист 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Paramonova Руководитель службы 58847208 Tallinn kadri.paramonova@sotsiaalkindlustusamet.ee