Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел социальных услуг

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Hannes Danilov Руководитель отдела 53076172 Haapsalu Hannes.Danilov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Piiritalo советник по коммерческим услугам 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu ведущий специалист 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk (услуга приостановлена) Tallinn
Aika Kaukver советник по коммерческим услугам 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn (услуга приостановлена) Tartu
Krõõt Kroonmäe советник по коммерческим услугам 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба экспертиз и социальных пособий

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Leila Lahtvee руководитель cлужбы 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm ведущий врач-эксперт 53013028 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik советник 53071729 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts ведущий специалист 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva ведущий специалист 53059845 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn ведущий специалист 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska главный специалист 58641512 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott главный специалист 55683257 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi главный специалист 5220160 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein главный специалист 58550783 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak главный специалист 58633168 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar главный специалист 53066391 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik главный специалист 58872907 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko главный специалист 53435526 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask главный специалист 58855328 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik главный специалист 5219034 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa главный специалист 59180389 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe главный специалист 5175634 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova главный специалист 58542539 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo главный специалист 55630921 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov главный специалист 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja главный специалист 59197815 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja Главный специалист 53089408 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel главный специалист 58600428 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro главный специалист 58650498 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat Главный специалист 6408136 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne Главный специалист 6408140 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman Главный специалист 6408139 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli Врач-эксперт Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik Врач-эксперт Tartu eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova Врач-эксперт Tallinn Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piibe Pai Врач-эксперт Tallinn Piibe.Pai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kellamäe Врач-эксперт Tartu Kadri.Kellamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Mihkla Врач-эксперт Tallinn Laura.Mihkla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Uljana Gussarova Специалист 56358029 Jõhvi Uljana.Gussarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd Главный специалист 6408141 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalev Härk советник 58849871 Valga Kalev.Hark@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба специального попечительства и реабилитации

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Helen Tähtvere руководитель cлужбы 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu (услуга приостановлена) Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen менеджер по проектам 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel Kонсультант 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert специалист 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont главный специалист 51911874 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi Kонсультант 53812949 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel Kонсультант 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova главный специалист 53329665 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman главный специалист 59197054 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare Kонсультант 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja Kонсультант 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra Kонсультант 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks Kонсультант 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas Kонсультант 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp Координатор 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe Координатор 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas Kонсультант 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus Kонсультант 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger Kонсультант 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur координатор 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv Kонсультант 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa Kонсультант 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg Ведущий специалист 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg координатор 53828841 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi Kонсультант 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma Kонсультант 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots специалист 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas специалист 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik Координатор 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell Kонсультант 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar Kонсультант 53098021 Tallinn Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur Kонсультант 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär Координатор 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor Kонсультант 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik Kонсультант 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann менеджер по проектам 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime Kонсультант 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude Kонсультант 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets ведущий специалист 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo специалист 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu Kонсультант 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar Kонсультант 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa специалист по развитию 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu Координатор 53023418 Tartu Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo Ведущий специалист 53242101 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar (услуга приостановлена) Viljandi
Timo Hansman менеджер по проектам 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aveli Ainsalu менеджер по проектам 53099749 Tallinn Aveli.Ainsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laanemets Координатор 53094241 Tartu Jana.Laanemets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Villem Координатор 53001509 Viljandi Helle.Villem@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Aruste специалист 5214255 Tallinn Ele.Aruste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Meenits специалист 51980863 Tartu Kristi.Meenits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Liina Kliiman специалист 53590352 Tallinn Eva.Liina.Kliiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Rand специалист 53071756 Tallinn Merle.Rand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelina Kaiva Координатор 56905982 Jõhvi Angelina.Kaiva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Andrejeva Kонсультант 56981892 Jõhvi Nadezda.Andrejeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marje Reimund Специалист по развитию 53314462 Marje.Reimund@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Riisalo Советник 53040770 Tallinn Ulle.Riisalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Mägi Специалист 5070591 Kuressaare Krista.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Karjahärm Kонсультант 53682195 Tallinn Liina.Karjaharm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps Главный специалист 58545965 Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karmen Orlovski Специалист 58539254 Tartu Karmen.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Kuslap Менеджер проекта 53096390 Tartu Eva.Kuslap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Mändla Ведущий специалист 53070458 Türi Maarika.Mandla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Annikov Kонсультант 53088786 Paide Hele.Annikov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helis Eesmaa советник 57826470 Tallinn Helis.Eesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Maiboroda Kонсультант 53557724 Viljandi Inga.Maiboroda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Kask Координатор 5180249 Tallinn Inna.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maili Annikov Координатор 5180924 Paide Maili.Annikov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sandra Laurimaa Менеджер проекта 53443479 Türi Sandra.Laurimaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба вспомогательных средств

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Tiia Orlovski менеджер по проектам 505 7105 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Veinberg советник 53059218 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hanna Veisman (услуга приостановлена) Tallinn Hanna.Veisman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Kiik главный специалист 56946586 Tallinn Annika.Kiik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe главный специалист 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf главный специалист 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus главный специалист 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan главный специалист 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp Главный специалист 53026672 Tallinn Kairit.Viidalepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu Советник 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Pärna Главный специалист 53328606 Tallinn Kairit.Parna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann специалист 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee