Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел управления информацией

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Liis Mesi руководитель отдела 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang специалист по управлению документами Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk (услуга приостановлена)
Margit Rei специалист 58539904 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares главный специалист 51985403 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Veske специалист 5255317 Tartu Karin.Veske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel специалист 57704453 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment специалист 57501404 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg специалист 53833065 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp Jõgeva
Mare Reinumägi специалист 53831375 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme специалист 57502076 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus специалист 51971060 Tallinn (arhiiv) Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken специалист 59165935 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina специалист 57863800 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi специалист 53414338 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa специалист 53028293 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys Архивариус 58542503 Tallinn (arhiiv) Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets специалист 53092016 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Tomingas администратор системы управления документами 53006654 Rakvere Aurielija.Tomingas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu специалист по управлению документами 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier специалист по управлению документами 53492188 Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz архивариус 5112766 Tallinn (arhiiv) Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa специалист по управлению документами 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu специалист по управлению документами 53045685 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg менеджер данных 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts Архивариус 58094510 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Veesalu Главный aрхивариус 51977487 Tallinn (arhiiv) Greete.Veesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eveli Tõnsau Специалист по управлению документами 59128226 Tallinn Eveli.Tonsau@sotsiaalkindlustusamet.ee