Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел персонала и управления

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Karina Madis руководитель отдела 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe управляющий менеджер 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Getrud Hirvelaan управляющий специалист 58539593 Tallinn Getrud.Hirvelaan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas специалист по персоналу 58847715 Türi Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Saaremägi специалист по персоналу 53767691 Tartu Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus (услуга приостановлена) Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Akkerman управляющий специалист 53840910 Tallinn Kadri.Akkerman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simona Andreas Менеджер по персоналу 53033911 Tallinn Simona.Andreas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kütimaa (услуга приостановлена) Tallinn
Merilin Piirmann Менеджер по персоналу 5253604 Tartu Merilin.Piirmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Arunurm Менеджер по персоналу 57703943 Tallinn Aivi.Arunurm@sotsiaalkindlustusamet.ee