Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел по защите детей

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Eve Liblik руководитель отдела 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman менеджер по опорным услугам для детей с недостатками здоровья 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla Советник 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu (услуга приостановлена) Tallinn
Anne Sepping координатор 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine координатор 53467887 Tallinn Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder координатор 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maibell Neemsalu 51936614 Tartu Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Asendushoolduse talitus

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kaja Rattas Руководитель службы замещающего ухода 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht руководитель службы 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera Советник 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla главный специалист 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina главный специалист 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd главный специалист 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum главный специалист 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar главный специалист 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk Советник 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv менеджер по проектам 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova координатор 53939218 Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm (услуга приостановлена) Tartu
Elen Kinnep координатор 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas главный специалист 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar главный специалист 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai координатор 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond координатор 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants Главный специалист 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silja Oja Главный специалист 53079151 Tallinn Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brit Peterson Главный специалист 5205516 Tartu Brit.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kelli Allik Главный специалист 53937684 Tartu Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел развития и предупреждения

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Viola Läänerand-Moisto руководитель службы 57702934 Tallinn Viola.Laanerand-Moisto@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe региональный менеджер 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal (услуга приостановлена) Tartu
Mari-Liis Mänd менеджер по телефонным услугам отдела защиты детей 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind консультант 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet консультант 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron менеджер по услуге дома для детей 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš главный специалист 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg менеджер по проектам 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keidi Kütt главный специалист 5141854 Tartu Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak (услуга приостановлена) Tallinn
Anastasia Kozitsyna консультант 53098054 Tallinn Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage Советник 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik ведущий специалист 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe главный специалист 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr (услуга приостановлена) Tallinn
Kadri Lehtsalu Kонсультант 51908065 Rakvere Kadri.Lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Prey Kонсультант 5204734 Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rea Uudeküll Координатор 5051945 Tallinn Rea.Uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Lindus Главный специалист 5041594 Jõhvi Kristina.Lindus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm консультант 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Nõustamisteenuste talitus

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kadi Lauri руководитель службы 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur руководитель службы 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur главный специалист 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur главный специалист 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja Главный специалист 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint консультант 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel консультант 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd консультант 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja консультант 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga консультант 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher консультант 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg консультант 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee