Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел качества

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Raivo Sults руководитель отдела Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Puusepp советник 58867940 Tallinn Maie.Puusepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelyn Hallika советник 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum консультант 53029177 Jõhvi Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meeli Tuubel региональный менеджер 5114554 Valga Meeli.Tuubel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Heletäht консультант 53082263 Valga Hele.Heletaht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Ferschel региональный менеджер 53618094 Jõhvi Heli.Ferschel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaanika Kirs консультант 57493334 Rakvere Jaanika.Kirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Ploom консультант 58550240 Valga Janika.Ploom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Pukk консультант 57704936 Viljandi Kaie.Pukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson региональный менеджер 57835307 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Erin консультант 53242142 Tartu Maie.Erin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk юрисконсульт 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marie Johanson менеджер по проектам 59123976 Tallinn Marie.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde юрисконсульт 51981256 Tartu ilona.sade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Õun консультант 53052552 Võru Anu.Oun@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба мониторинга

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kersti Kask советник 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu главный специалист 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits главный специалист 5188697 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak главный специалист 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger главный специалист 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding главный специалист 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe главный специалист 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm куратор случая 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav главный специалист 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Aun Главный специалист 5281367 Tallinn Monika.Aun@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Kubpart Главный специалист Tallinn Svetlana.Kubpart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver Главный специалист 5143084 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee

Юридическая служба

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Leila Siiroja юрист 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus юрист 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan юрист 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maks главный специалист 53860329 Viljandi Reet.Maks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo главный специалист 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar юрист 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens юрист 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert юрист 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas юрист 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaira Perv 53366957 Tartu Kaira.Perv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Vrabi 53097871 Jõhvi Anastassia.Vrabi@sotsiaalkindlustusamet.ee