Департамент социального страхования

 
 
Почтовый адрес: Палдиски шс. 80 Таллин 15092
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Вы здесь

Contacts

Oтдел финансов и развития

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Ruth Paade руководитель отдела 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu советник 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ainike Alla специалист по защите данных 53310765 Võru Ainike.Alla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел развития

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kristina Pähkel советник 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa руководитель электронного офиса 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek главный специалист 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur главный специалист 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak тест-лидер 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder главный специалист 53052753 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier главный специалист 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik главный специалист 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats главный специалист 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo главный специалист 4477605 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak главный специалист 58662297 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg главный специалист 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild главный специалист 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk главный специалист 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder главный специалист 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu советник по развитию 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Daisy Pukkonen 51976351 Tallinn Daisy.Pukkonen@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел аналитики

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Anneli Nappus руководитель cлужбы 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda менеджер по развитию аналитической службы 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina (услуга приостановлена) Tartu
Olga Margulis (услуга приостановлена) Tartu
Martin Pretke аналитик 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson аналитик 53091701 Tallinn Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich аналитик 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv аналитик 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks аналитик 56358968 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aarne Sügis 53062719 Tallinn Aarne.Sugis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Tamme Аналитик 53849823 Tallinn Liina.Tamme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mario Mitt 55631019 Tartu Mario.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба финансового учёта

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Signe Uustal руководитель cлужбы 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt ведущий специалист 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg аналитик 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk главный специалист 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs главный специалист 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang бухгалтер 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga специалист по учёту 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge специалист 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova руководитель проекта 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd (услуга приостановлена) Tartu
Triinu Sarapuu бухгалтер 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur специалист по учёту 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa специалист по учёту 51946080 Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

cлужба взысканий

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Tiia Vainula главный специалист 6208001 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula главный специалист 58605710 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok главный специалист 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf главный специалист 6208399 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak главный специалист 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Paramonova Руководитель службы 58847208 Tallinn kadri.paramonova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Oтдел возмещений

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Kati Kümnik руководитель отдела 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu советник 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Jõesaar менеджер по проектам 82822052 Tallinn mart.joesaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Процессуальный отдел

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Katrin Maiste руководитель cлужбы 58602930 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma ведущий специалист 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar ведущий специалист 53020259 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova ведущий специалист 5148110 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson ведущий специалист 59199821 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri ведущий специалист 58192793 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe ведущий специалист 57450388 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo главный специалист 6208497 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma главный специалист 58874983 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves главный специалист 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar главный специалист 6208012 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus главный специалист 6408121 53403442 Türi Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts главный специалист 6208485 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees главный специалист 53752667 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav главный специалист 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht главный специалист 6208496 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland главный специалист 6408181 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa главный специалист 6208010 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus главный специалист 6408142 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir главный специалист 6640158 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha главный специалист 6640139 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul главный специалист 6408151 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Käsper специалист 6208005 Pärnu Kaja.Kasper@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna главный специалист 6208002 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho главный специалист 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel главный специалист 6208489 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver главный специалист 6640155 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt главный специалист 6208490 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli главный специалист 6208349 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks главный специалист 6640164 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann главный специалист 6640109 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda главный специалист 6640136 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina главный специалист 6640153 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing главный специалист 6208020 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka главный специалист 6408179 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin главный специалист 6208301 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis главный специалист 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar главный специалист 6408135 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman главный специалист 6208011 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu главный специалист 3278370 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova (услуга приостановлена) Tallinn
Irina Padur специалист 6408126 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva специалист 6408172 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves специалист 6208482 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas специалист 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika специалист 6408145 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg главный специалист 5273835 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma главный специалист 5244319 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova главный специалист 3278396 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro специалист 6408176 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova главный специалист 3278394 58516862 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie главный специалист 6208495 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas главный специалист 59197517 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Pärl (услуга приостановлена)
Viive Kerb главный специалист 6208015 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin главный специалист 6408111 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste главный специалист 51972682 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank специалист 6640124 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep специалист 6408165 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild специалист 6208006 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks главный специалист 6208378 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen специалист 6408112 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik специалист 6208003 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets главный специалист 3278380 58559708 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo специалист 6408199 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi главный специалист 6408109 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner специалист 6208310 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko Главный специалист 6208008 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev специалист 6640117 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Keiv главный специалист 6208014 Jõgeva Ille.Keiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat специалист 6208478 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav специалист 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus Главный специалист 6208018 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson Главный специалист 6208019 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko специалист 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske главный специалист 6208407 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja специалист 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain специалист 6208476 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo специалист 6640129 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots главный специалист 6408196 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder специалист 6408193 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla специалист 6208004 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak специалист 6208405 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik специалист 6408118 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe специалист 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas специалист 6408128 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo специалист 6408101 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi специалист 6408131 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots Главный специалист 6208007 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum специалист 6408170 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel Главный специалист 6408137 Tallinn Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dina Streltsova Главный специалист 56213255 Pärnu Dina.Streltsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Järva специалист 6408116 Türi Aili.Jarva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Lepind Главный специалист 6408113 Türi Angela.Lepind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Palmiste специалист 6408104 Türi Evelin.Palmiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Ammer Главный специалист 6408119 Türi Inna.Ammer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irena Šefer Главный специалист 57450187 Türi Irena.Sefer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Keerles специалист 6408102 Türi Kaidi.Keerles@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Somelar специалист 6408110 Türi Katrin.Somelar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Liiders специалист 6408120 Türi Kullike.Liiders@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maritana Järve специалист 6408115 Türi Maritana.Jarve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Tarasova специалист 6640135 Rakvere Svetlana.Tarasova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luukas-Mägi специалист 6408107 Türi Terje.Luukas-Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Toomel специалист 6408183 Rakvere Tiina.Toomel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Viks Специалист 6208017 Pärnu Marge.Viks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mery Beet Главный специалист 51934776 Türi Mery.Beet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Raud Специалист 6208009 Pärnu Liisa.Raud@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruta Kärt Главный специалист 6208016 Jõgeva Ruta.Kart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Kranach Главный специалист 6408133 Türi Agne.Kranach@sotsiaalkinldustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve главный специалист 6208013 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristine Kuusik Главный специалист 6408138 Tallinn Kristine.Kuusik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Tint 6408164 Tartu Maive.Tint@sotsiaalkindlustusamet.ee

Cлужба коммерческих услуг

Название Положение Telephone Asukoht E-mail
Ene Tulp Руководитель службы коммерческих услуг 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova Советник 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov Менеджер по услугам 53070868 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann Менеджер по услугам 53070479 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling Менеджер по услугам 56560150 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margaret Lankots Менеджер по услугам 58877642 Pärnu Margaret.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gunnar Gabriel Einlo Советник Tallinn Gunnar.Gabriel.Einlo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristjan Karron Советник 53096812 Tartu Kristjan.Karron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laurits Leima Советник 53087803 Tallinn Laurits.Leima@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Viimsalu Менеджер по услугам 51908130 Tallinn Signe.Viimsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Kiviselg Советник 53072942 Pärnu Agne.Kiviselg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants Советник 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Mäesaar Менеджер по услугам 58539126 Tartu Kati.Maesaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Viimsalu Tallinn Signe.Viimsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee