Keelevahetuse vaikeväärtus

Sa oled siin

Sotsiaalkindlustusameti Tallinna kontor kolis

Sotsiaalkindlustusameti kontor Paldiski maanteel on laudisega kaetud tume maja mis on kesklinna poolt vaadates õitsvate põõsaste varjus.
Sotsiaalkindlustusameti kontor Paldiski maantee 80.

Alates 13. maist asub sotsiaalkindlustusameti Tallinna kontor uuel aadressil Paldiski mnt 80 G4S-majas. Aadressile Endla 8 jäid edasi klienditeenindus ja teabehalduse osakond.

„Meie olemasolevad ruumid Endla tänaval olid ajale jalgu jäänud. Kabinetipõhine ruumilahendus ei toetanud kaasaegset avatud ja koostööle suunatud organisatsioonikultuuri,“ seletas personali- ja haldusosakonna juhataja Karina Madis. „Uues kontoris rakendame uut tegevuspõhist lähenemist, kus töötsoonid on erineva sisustusega ning töötajad saavad vastavalt konkreetse päeva tööülesannetele valida istumiskoha vaikses, aktiivses või koostööalas.“ Samuti lahendab uus kontor koosolekuruumide nappuse probleemi.

Sotsiaalkindlustusamet on võtnud tervikuna prioriteediks parandada oma harukontorite keskkonda üle terve Eesti. „Moraalselt vananenud keskkonnas innovatsiooni ei sünni,“ seletas Madis. Nii on tänaseks uuendatud Tallinna klienditeeninduse ruume, Narva, Põlva ja Viljandi sotsiaalkindlustusameti esindusi ning aktiivselt on käsil Tartu ja Pärnu riigimajade planeeringud.