Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

SKA lastekaitseosakonnaga liitus asendushoolduse tugiteenuste koordinaator Katriin Hein

Katrin Hein
Katrin Hein

Alates 31.01.2022 töötab Sotsiaalkindlustusameti asendushoolduse talituses tugiteenuste tiimis uus koordinaator Katriin Hein. Katriini töövaldkonnaks on hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperede tugiteenuste koordineerimine, tema töökohaks on Tallinna kontor. Samuti üheskoos teiste tiimikaaslastega panustab ta teenuste kvaliteedi parendamisse.

Enda kohta ütleb Katriin nii: „Mul on hea meel liituda lastekaitseosakonnaga ja anda oma panus parima asendushoolduse teenuse tagamisse. Varasemalt töötasin Tallinna Vanglas peaspetsialist-metoodikuna, kus nõustasin ja koolitasin juhtumikorraldajaid ning aitasin arendada süüdimõistetutele suunatud taasühiskonnastavaid teenuseid. Sotsiaalkindlustusameti ja vanglasüsteemi sarnasus on suur kollektiiv ja ühiskonna paremaks muutmine. Minu jaoks on oluline meeskonna koostöö ja üksteise aitamine ning mõistmine.“

Katriiniga saab ühendust emaili teel katriin.hein@sotsiaalkindlustusamet.ee või telefonil 5393 9218.

Veel uudiseid samal teemal

Perekond metsas
03.06.2022

Hooldusperede registris on ootel 32 sobivaks hinnatud peret

Eestis kasvab praegu ligi 800 last asutusepõhisel asendushooldusel, vana nimega lastekodus.

Hoolduspere elevant
23.05.2022

Asendushoolduse teemapäev Jõhvis 8. juunil 2022

8. juunil 2022 toimub Jõhvis asendushoolduse teemapäev, kuhu on osalema oodatud kohalike omavalitsuste spetsialistid ning pere- ja asenduskodude juhid, samuti hoolduspered, kes on valmis jagama oma kogemusi ja mõtteid.