Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

SKA lastekaitse osakonnaga liitus perepõhise asendushoolduse peaspetsialist Eliise Ilves

SKA lastekaitse osakonnaga liitus perepõhise asendushoolduse peaspetsialist Eliise Ilves
SKA lastekaitse osakonnaga liitus perepõhise asendushoolduse peaspetsialist Eliise Ilves

Alates 01.01.2022 töötab Sotsiaalkindlustusameti asendushoolduse talituses perepõhise asendushoolduse tiimis uus peaspetsialist Eliise Ilves. Eliise põhiülesanded on hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperede tugiteenuste väljatöötamise, teavitamise ja pakkumisega seotud tegevuste elluviimine. Eliise töökohaks on Tartu kontor. 

Minu soov on, et kõik asendushooldusel olevad lapsed saaksid tunda ennast turvaliselt ja hoituna. Et seda eesmärki täita, panustan perede toetamisesse, neile tugeva ja toetava tugisüsteemi loomisesse. Samuti soovin, et meie lepingupartnerid tunneksid ennast võrdse partnerina. Üksi ei saa maailma muuta, aga tugeva tiimina küll. 

Olen lõpetanud õigusteaduskonna Tartu Ülikoolis, mille järel töötasin kaks aastat kohtutäituri büroos, kus tegelesin suhtluskordadega, elatiste ning elatisabi vahendamisega. Magistrikraadi omandasin Tartu Ülikoolis Sotsiaaltöö- ja sotsiaalpoliitika erialal, mille järel asusin tööle Sotsiaalkindlustusameti lastekaitse osakonna projektijuhi kohale, kus ma tegelesin vaimse tervise hoidmisega seotud ülesannetega laste ja perede heaolu valdkonnas. 

Eliisega saab ühendust: eliise.ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee ja tel +372 5393 6428

Veel uudiseid samal teemal

Elise Nikonov ja Norman Ojasoo
04.08.2022

Tule 27. augustil Pere ja Kodu vanemluse konverentsile! Juttu tuleb ka kasuvanemlusest

Laupäeval, 27. augustil toimub esimest korda Pere ja Kodu vanemluse konverents, kus saavad sõna lapsevanemad ja armastatud spetsialistid, et jagada oma teadmisi ja kogemuslugusid.

Perekond metsas
03.06.2022

Hooldusperede registris on ootel 32 sobivaks hinnatud peret

Eestis kasvab praegu ligi 800 last asutusepõhisel asendushooldusel, vana nimega lastekodus.