Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

SKA laste heaolu osakonnas uus perede hindaja Kristel Lall

Kristel Lall
Kristel Lall

Alates 21. märtsist 2022 töötab Sotsiaalkindlustusameti laste heaolu osakonna asendushoolduse talituse lapsendaja- ja hooldusperede hindamise tiimis uus peaspetsialist Kristel Lall. Tema põhiülesanneteks on hooldusperede värbamine ning hooldus- ja lapsendajaperede ettevalmistus, hindamine ning vastava dokumentatsiooni vormistamine. Samuti kohalike omavalitsuste nõustamine asendushooldusega seotud juhtumite lahendamisel. Kristeli töökohaks on Tartu kontor. 

„Lapse loomulik kasvu- ja arengukeskkond on perekond. Soovin, et perest eraldatud lapsed suunduksid perepõhisele, mitte asutusepõhisele asendushooldusele. Seetõttu panustan koostöösse kohalike omavalitsustega ning julgustan peresid avama oma südant ja kodu lastele, kes pole sündinud nende perre, kuid saaksid seal üles kasvada,“ ütleb Kristel.

Kristel on omandanud kõrghariduse rakenduspsühholoogia erialal Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja täiendanud end erinevatel laste heaolu, pereteraapia ning perelepituse teemalistel koolitustel. Ta on varasemalt töötanud lastekaitsespetsialistina.

Kristeliga saab ühendust telefonil 53 937 684 või e-posti teel

Kristel.Lall@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Veel uudiseid samal teemal

Elise Nikonov ja Norman Ojasoo
04.08.2022

Tule 27. augustil Pere ja Kodu vanemluse konverentsile! Juttu tuleb ka kasuvanemlusest

Laupäeval, 27. augustil toimub esimest korda Pere ja Kodu vanemluse konverents, kus saavad sõna lapsevanemad ja armastatud spetsialistid, et jagada oma teadmisi ja kogemuslugusid.

Perekond metsas
03.06.2022

Hooldusperede registris on ootel 32 sobivaks hinnatud peret

Eestis kasvab praegu ligi 800 last asutusepõhisel asendushooldusel, vana nimega lastekodus.