Sa oled siin

Projekt „Erivajadustega inimeste eluaseme füüsiline kohandamine“

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus alustab 2016. aasta algusest pilootprojekti Tallinnas eesmärgiga kohandada 100 inimese kodu ning valmistuda teenuse osutamiseks üle Eesti. Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Eesti riigi poolt rahastatava projekti eesmärk on aidata tegevuspiiranguga inimestel luua endale paremad võimalused õppimiseks ja töötamiseks. Pilootprojekti käigus võetakse vastu avaldusi nende inimeste kodude kohandamiseks, kelle rahvastikuregistri järgne elukoht on Tallinna linn.

Täpsem info on peagi kättesaadav aadressil https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/puue-ja-hoolekanne/abivahendid/keskkonna-kohandamine-erivajadustega-inimestele. Kohanduse vajadust hinnatakse esitatud avalduse ja koduvisiidi põhjal. Ühe kohanduse hüvitatav maksumus on kuni 4500 eurot, täpne maksumus sõltub kohanduse hinnatud vajadusest.

Avalduste vastuvõtt Tallinna elanikelt algab 4. jaanuaril ja toimub jooksvalt. Alates 2016. aasta teisest poolest algab avalduste vastuvõtt kõikjalt Eestist, mille kohta jagatakse täiendavalt infot. Lisainfo projekti meeskonnalt 6877232 või aadressil kodukohandus@astangu.ee.