Sa oled siin

Riiklikud teenused ja ennetusprogrammid lastele ja peredele

Oleme lastekaitse osakonnas kaardistanud lapsi ja peresid toetavad riiklikud teenused, sh asendushooldusteenused ja ennetusprogrammid. Info on mõeldud kasutamiseks lastega töötavatele spetsialistidele. Samuti võib info olla abiks lapsevanemale.

Kuidas andmeid otsida?

Kõiki andmeid on võimalik sorteerida kas meetme (teenus või programm), piirkonna (maakond ja Üle-eestiline) või rahastusallika järgi. Selleks tuleb rakendada vastav valik, kasutades selleks nuppu „Rakenda“. Mitme valiku puhul kasuta Alt nuppu klaviatuuril. Uue valiku tegemiseks kasuta nuppu „Tühista“.

NB! Piirkonna valikul vali lisaks soovitud maakonnale valik „Üle-eestiline“ – sellisel juhul kuvatakse otsingu tulemuseks kõik valitud maakonnas pakutavad teenused ja/või programmid.

Otsingutulemustes kuvatakse teenuse või programmi lühikirjeldus, sihtrühm, kontaktid (sh viide kodulehele), piirkond ja info rahastusallika kohta.

Kui märkad andmetes vigu või soovid teha ettepanekuid andmete täiendamiseks, võta ühendust e-posti aadressil: liilia.mand@sotsiaalkindlustusamet.ee