Sa oled siin

Puudega laste tugiteenuste osutajate koostööpartnerid

Ida-Virumaa

Hankepartner: MTÜ PLT Päikesekiir
aadress: Sompa 5a, Jõhvi
E-post: Liana Põld liana.pold@gmail.com
Telefon: 53060778
Teenused: tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Alutaguse Vallavalitsus

Tartu mnt 56, Iisaku vald, Ida-Virumaa

Julia Lehtla
julia.lehtla@alutagusevald.ee
Tel 3366913

tugiisik

Jõhvi Vallavalitsus

Kooli 2, Jõhvi

Pille Rüütel
pille.ruutel@johvi.ee
Tel 53426798

tugiisik

MTÜ Laste Päevakeskus LAD

Hariduse 2, Narva

Anna Meša
ladvik@mail.ru
53017433

tugiisik/lapsehoid

Mustvee Vallavalitsus, Lohusuu teenuskeskus

Avinurme 49, Lohusuu, Ida-Virumaa

Piret Tomson
piret.tomson@lohusuuvv.ee
53023870

tugiisik

MTÜ Pereprojekt

Linda 4, Narva

Rita Ternos
ritaternos@gmail.com
56467088

tugiisik/transport

MTÜ Sillamäe Hoolekande Asutus Lootus

Gagarini 7, Sillamäe

Käthlin Karula-Veski
direktor@slootus.ee
56848201

tugiisik, lapsehoid, transport

MTÜ Virumaa Laste ja Perede Tugikeskus

Sompa 5a, Jõhvi

Evi Kruzman
vlpkeksus@hot.ee
56561742

tugiisik

 
 
Lääne-Virumaa
Hankepartner: MTÜ Virumaa Tugiteenused/MTÜ Tapa Lastekaitse Ühing
aadress: Turu 12a-6, Tapa/Kooli 24, Tapa, Lääne-Virumaa
Kontaktisik: Ene Augasmägi
E-post: ene1975@gmail.com
Telefon: 55980670
Teenused: tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Rakvere Linnavalitsus

Lai 20, Rakvere

Kairit Pihlak kairit.pihlak@rakvere.ee

3225822

tugiisik, lapsehoid, transport

OÜ Tapa Autobussipark

Leina 11, Tapa, Lääne-Virumaa

Rein Tali
info@reisija.ee

53300304

transport

Õnnelaps OÜ

Tallinna tn 38, Rakvere


Riina Rooberg virumaalastehoid@gmail.com 53768825

lapsehoid/transport

MTÜ Trönderikodu lapsehoid

Põllu 6, Tapa, Lääne-Virumaa

Ülvi Laos tronderikodu.tapa@gmail.com 58004679

tugiisik/lapsehoid

MTÜ Tamsalu NNKÜ-NMKÜ

Kesk 2, Tamsalu


Tuuli Lindre tuuli.lindre@mail.ee 56903556

tugiisik

MTÜ Nõustamis-loovuskeskus Seimur

Piiri 18, Tapa

Hede Alapert mtuseimur@gmail.com 5021418

tugiisik

Tapa Vallavalitsus

Pikk 15, Tapa

Jaanika Kirs jaanika.kirs@tapa.ee 3258694

tugiisik, lapsehoid, transport

Väike-Maarja Vallavalitsus

Pikk 7, Väike-Maarja

Eve Kinks eve.kinks@v-maarja.ee 3295761

tugiisik, lapsehoid, transport

Viru-Nigula Vallavalitsus

Kirikaia 2, Viru-Nigula

Helgi Luik helgi@viru-nigula.ee 53477087

tugiisik, transport

Kadrina Vallavalitsus

Rakvere tee 14, Kadrina, Lääne-Virumaa

Siiri Sammel siiri.sammel@kadrina.ee 53440340

tugiisik, lapsehoid, transport

Rakvere Vallavalitsus

Kooli 2, Sõmeru alevik, Lääne-Virumaa

Kaire Smirnova kaire@someru.ee 5207013

tugiisik, transport

FIE Senta Malva

Turu 12a-6, Tapa/Kooli 24, Tapa, Lääne-Virumaa

Senta Malva senta.malva@gmail.com 5241275

tugiisik

MTÜ Maria ja lapsed

Tedre 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Karis Mugamäe marialapsed@gmail.com 56151175

tugiisik/lapsehoid

Vinni Vallavalitsus

Tartu mnt 2, Pajusti, Lääne-Virumaa

Margit Diits margit.diits@vinnivald.ee 5226510

tugiisik, lapsehoid, transport

 
 

Jõgevamaa

SA Perekodu
Kase tee 2, Jämejäla, Viljandi maakond
Hilka Raba
hilka@perekodu.eu
55513370
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Jõgeva Linnavalitsus

Suur 5, Jõgeva

Anneli Lääne anneli.laane@jogeva.ee 7766520

tugiisik

Põltsamaa Linnavalitsus

Lossi 9, Põltsamaa, Jõgevamaa

Jane Ott jane@poltsamaa.ee 7768562

tugiisik

Siimusti lastekodu Metsatareke

Metsa 1, Siimusti alevik, Jõgeva vald

Imbi Ivask imbi@metsatareke.edu.ee 5144645

lapsehoid

 

Põlvamaa

Otepää Rehabilitatsioonikeskus OÜ
Pühajärve tee 1, Otepää
Liina Lokko
liina.lokko@gmail.com
5171186
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

MTÜ Rosma Haridusselts

Värska mnt 45, Rosma, Põlva vald

Katrin Sakson info@rosma.edu.ee 7994159

tugiisik

Põlvamaa Puuetega Inimeste Koda

Uus 2, Põlva

Kairit Nurma kairitnurma@gmail.com 5257220

tugiisik/transport

Räpina Vallavalitsus

Kooli 1, Räpina, Põlvamaa

Kadri Melts-Sau kadri@rapina.ee 7999514

tugiisik

Kanepi Vallavalitsus

Turu põik 1, Kanepi alevik, Kanepi vald, Põlvamaa

Diana Patrael diana@kanepi.ee 5515072

tugiisik

Tartu Perekodu Käopesa SA

Jaama 72, Tartu

Merle Kivest info@kaopesa.ee 7405400

lapsehoid

Tartaline OÜ

Ringtee 25, Tartu

Mart Mandel mart@tartaline.ee 58173519

transport

 
 

Tartumaa

Sverresson OÜ
Tamme pst 80a, Tartu
Anne Laan 
annelaan1@gmail.com
53333110
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Askeladden OÜ

Kalda tee 42-3, Tartu

Gerri Terasmees gerri.terasmees@gmail.com 7485518

lapsehoid

Eesti Agrenska Fond SA

Tammistu 1,  Tartu vald, Tartumaa

Leeni Tammeväli agrenska@agrenska.ee 53637175

tugiisik/lapsehoid

Elva Laste- ja Perekeskus SA

Järve 1, Elva, Tartumaa

Alina Pill
jarve.lasteaed@elva.ee
51987038

tugiisik

Elva Vallavalitsus

Kesk 32, Elva, Tartumaa

Ele Vool
elevool@elvag.edu.ee
7301822

tugiisik

Kambja Vallavalitsus

Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, Tartumaa

Terje Rüütel terje.ruutel@kambja.ee 53004307

tugiisik

Kanepi Vallavalitsus

Turu põik 1, Kanepi alevik, Kanepi vald, Põlvamaa

Riina Marran
riina@kanepi.ee
53851582

tugiisik

Nõo Vallavalitsus

Voima 23, Nõo alevik, Nõo vald, Tartumaa

Ene Mölter
ene@nvv.ee
7455475

tugiisik

Peipsiääre Vallavalitsus

Tartu mnt 1, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald

Rutt Pirk
rutt.pirk@peipsivald.ee
5025231

tugiisik

Puhja Kool

Viljandi tee, Puhja alevik, Elva, Tartumaa

Päivi Märjamaa paivi.marjamaa@puhja.edu.ee 7451356

tugiisik

Puhja Lasteaed Pääsusilm

Nooruse 6, Puhja alevik, elva vald, Tartumaa


Leelo Suidt
lasteaed@puhja.ee
7451205

tugiisik

Päikeseratas MTÜ

Vanemuise 33, Tartu

Siim Värv mtu.paikeseratas@gmail.com 56626723

tugiisik

Saue Linnavalitsus

Tule 7, Saue, Harjumaa

Heli Joon
heli.joon@saue.ee
6790174

tugiisik

Tartaline OÜ

Ringtee 25, Tartu

Mart Mandel
mart@tartaline.ee
58173519

transport

Tartu Elu Sõna Kogudus

Ööbiku 10A, Tartu

Tom Uiga
info@tkp.ee
7380668

tugiisik

Tartu Erahariduse Edendamise Selts

Tähe 4, Tartu

Katrin Helendi katrin.helendi@tera.tartu.ee 5246878

tugiisik

Tartu Hansa Kool

Anne 63, Tartu

Liina Karolin-Salu

liina.karolin-salu@raad.tartu.ee 7461739

tugiisik

Tartu Herbert Masingu Kool

Vanamuise 33, Tartu

Ingrid Tiirats ingrid.tiirats@masing.tartu.ee 7361686

tugiisik

Tartu Katoliku Hariduskeskus MTÜ

Jakobi 41, Tartu


Kairi Kutta kairi.kutta@katoliku.edu.ee 56292025

tugiisik

Tartu Kroonuaia Kool

Puiestee 62, Tartu

Ain Ostrat ain@kroonuaia.tartu.ee

7361940

tugiisik

Tartu Lasteaed Meelespea

Ilmatsalu 24a Tartu

Heda Kala heda.kala@raad.tartu.ee 7461090

tugiisik

Tartu Lasteaed Mõmmik

Mõisavahe 32, Tartu

Inna Usmanova inna.usmanova@raad.tartu.ee 53448030

tugiisik

Tartu Lasteaed Rõõmupesa

Akadeemia 2, Tartu

Ingrid Saarna ingrid.saarna@raad.tartu.ee 7361585

tugiisik

Tartu Lasteaed Sass

Aleksandri 10, Tartu

Lea Laumäe lea.laumae@raad.tartu.ee 7361581

tugiisik

Tartu Laste Turvakodu

Tiigi 55, Tartu

Piret Värno
piret.varno@raad.tartu.ee 53436827

lapsehoid

Tartu Maarja Tugikeskus MTÜ

Puiestee 126b, Tartu

Helle Känd helle@maarjatugikeskus.ee 7405647

tugiisik/lapsehoid

Tartu Perekodu Käopesa SA

Jaama 72, Tartu

Sirli Peterson
sirli@kaopesa.ee
7405804

lapsehoid

Tartu Raatuse Kool

Raatuse 88a, Tartu

Kristi Eelmäe kristi.eelmäe@raatuse.tartu.ee 7461721

tugiisik

Tartu Tamme Kool

Tamme  pst 24 a, Tartu


Vallo Reimaa direktor@tamme.tartu.ee 7461728

tugiisik

Tartu Vaba Waldorfkooli Selts

F.R.Kreutzwaldi 64, Tartu

Kadi Laanemäe kadi.laanemae@waldorfkool.info 53434441

tugiisik

Tartu Vallavalitsus

Haava 6, Kõrveküla, Tartumaa

Katrin Metsamart katrin.metsamart@tartuvald.ee 53026608

tugiisik

Tartu Variku Kool

Aianduse 4, Tartu

Peeter Kikas peeter.kikas@raad.tartu.ee 7361678

tugiisik

Vaimastvere Kool

Vaimastvere küla, Jõgevamaa

Väino Ling kool@vaimastverepk.edu.ee 7768590

tugiisik

Võnnu Kool

Tartu 34, Võnnu alevik, Kastre vald

Tiit Viileberg
tiit102@mail.ee
5247166

tugiisik

 

Valgamaa

Otepää Rehabilitatsioonikeskus OÜ
Pühajärve tee 1, Otepää
Liina Lokko
liina.lokko@gmail.com
5171186
tugiisik, lapsehoid, transport

Koostööpartnerid:

Aakre Lasteaed-Algkool

Mõisa tee 10, Aakre, Elva vald, Tartumaa

Liina Laasner liina.laasner@aakre.edu.ee 7693386

tugiisik

Elva Vallavalitsus

Kesk 32, Elva

Kaja Lepik kool@valguta.edu.ee 7450108

tugiisik

Jõgeva Vallavalitsus

Suur 5, Jõgeva

Marika Merusk lasteaed@palamuse.ee 7760534

tugiisik

Jõgevamaa Tugikeskus MTÜ

Ristiku 3, Jõgeva


Helika Sõber tugikeskusjogeva@gmail.som 53472933

tugiisik

Keeni Põhikool

Kooli tee 2, Keeni, Sangaste, Otepää

Maire Murumaa maire@sangastevv.ee 59182772

tugiisik

Otepää Vallavalitsus

Lipuväljak 13, Otepää

Kristin Leht kristin.leht@otepaa.ee 7664826

tugiisik

Sverresson OÜ

Tamme  pst 24 a, Tartu

Anne Laan annilasteaed@gmail.com 53333110

tugiisik

Tartaline Takso OÜ

Ülenurme, Tartumaa

Mart Mandel mart@tartaline.ee 58173519

transport

Tõrva Vallavalitsus

Kevade 1, Tõrva

Siret Sarv siret.sarv@torva.ee 7665347

tugiisik

Valga Lastekodu Kurepesa

Kungla 12, Valga

Marika Drenkhan info@valgalastekodu.ee 7679415

tugiisik/lapsehoid

 

Viljandimaa

SA Perekodu
Kase tee 2, Jämejäla, Viljandi maakond
Hilka Raba
hilka@perekodu.eu
55513370
tugiisik, lapsehoid, transport

Koostööpartnerid:

Jõgevamaa Tugikeksus

Ristiku 3, Jõgeva

Anneli Kaasik tugikeskusjogeva@gmail.com 53472933

tugiisik

Mulgi Vallavalitsus

Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja, Viljandimaa


Maie Bratka maie@abja.ee 5118695

tugiisik

Mustvee Vallavalitsus

Tartu 28, Mustvee, Jõgevamaa

Maarika Kits maarika.kits@mustvee.ee 58867679

tugiisik

Põhja-Sakala Vallavalitsus

Lembitu 42, Suure-Jaani, Viljandimaa

Aave Toomsalu aave.toomsalu@pohja-sakala.ee 53418120

tugiisik/lapsehoid

Põltsamaa Vallavalitsus

Lossi 9, Põltsamaa, Jõgevamaa

Jane Ott jane@poltsamaa.ee 5038728

tugiisik

Viljandi Linnavalitsus

Linnu 2, Viljandi

Külli Frey kylli.frey@viljandi.ee 53477027

tugiisik/lapsehoid

Viljandi Vallavalitsus

Kauba 9, Viljandi

4350112

tugiisik/lapsehoid

 

Võrumaa 

Otepää Rehabilitatsioonikeskus OÜ 
Pühajärve tee 1, Otepää   
Liina Lokko
liina.lokko@gmail.com    
5171186    
tugiisik, lapsehoid, transport

Koostööpartnerid:

Antsla Vallavalitsus

Kreutzwaldi1, Antsla

Triin Uibo triin@antsla.ee 5260924

tugiisik

Nöörimaa Tugikodu

Räpina mnt 22, Võru


Maarika Loodus maarika.loodus@voru.ee 7864796

tugiisik

Rõuge Vallavalitsus

Ööbikuoru 4, Rõuge alevik

Merle Piiskop merle@rauge.ee 5104911

tugiisik

Setomaa Vallavalitsus

Pikk 12, Värska

Riin Tammiste riin.tammiste@setomaa.ee 53321871

tugiisik

Tartaline OÜ

Ringtee 25, Tartu

Mart Mandel mart@tartaline.ee 58173519

transport

Võru Järve Kool

Liiva 12b, Võru

Ruti Tatomir rutitatomir@gmail.com 53324874

lapsehoid

Võru Vallavalitsus

Võrumõisa tee 4a, Võru

Angela Järvpõld angela@voruvald.ee 53038110

tugiisik

 

Hiiumaa

Hiiu Valla Sotsiaalkeskus
Vabaduse 47, Kärdla
Elle Voolma
hiiumaa.tugiteenused@gmail.com
53077353
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

FIE Jaanus Jesmin

Kaare 10, Kärdla

Jaanus Jesmin jaanusjesmin@hot.ee 5112225

transport

 
 

Läänemaa

SA Haapsalu Hoolekandekeskus
Kastani 9, Haapsalu
Hanna-Brett Lepplaid
hannabrett@haapsaluhkk.ee
4756712 
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Haapsalu Linnavalitsus

Posti 34, Haapsalu

Kaja Rootare kaja.rootare@haapsalulv.ee 4725300

lapsehoid

Kose vald

Hariduse 1, Kose alevik, Harjumaa

Kristel Kadapik kristel@kose.ee 6339300

 

Lääne-Nigula vald

Haapsalu mnt 6, Taebla, Lääne-Nigula vald

Varje Paaliste varje.paaliste@laanenigula.ee 4735050

tugiisik

Lääneranna vald

Jaama 1, Lihula, Pärnumaa

Kaidi Antsi kaidi.antsi@laaneranna.ee 4724630

tugiisik/lapsehoid

Narva linn

Peetri plats 5, Narva

narvalv@narva.ee 3599005

tugiisik/lapsehoid

 

Pärnumaa

Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus
Oja 97, Pärnu
Mari Veberson
mariveberson@gmail.com
55528551
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Hea Teenindus

Heki tee 3, Tallinn

Marianne Lõhmus marianne@lohmus.eu 5285007

lapsehoid

MTÜ  Eliise Puhkusepesa

Rõugu 8a, Pärnu

Margit Trink eliise@puhkusepesa.ee 53466373

tugiisik, lapsehoid, transport

MTÜ Hoolivus

Nurmiste 11, Tõstamaa alevik, Pärnumaa

Maris Marus annuste@gmail.com 56507264

tugiisik, lapsehoid, transport

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus

Pärnu-Paide 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald

Anneli Kaljur anneli.kaljur@pparnumaa.ee 53284950

tugiisik

Saarde Vallavalitsus

Nõmme 22, Kilingi-Nõmme

Merike Maidla merike.maidla@saarde.ee 53314122

tugiisik

Tori Vallavalitsus

Pärnu mnt 12, Sindi, Pärnumaa


Liina Lelov Aasmaa liina.lelovaasmaa@torivald.ee 53682558

tugiisik

 
 

Saaremaa

Kuressaare Perekodu
Tolli 11, Kuressaare
Janne Tamm
janne.tamm@kuressaare.ee
56667570
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartner:

MTÜ Uus Elujõud

Õie  10-12, Kuressaare

Siiri Rannamaa siiri.rannamaa@gmail.com 5203651

tugiisik

Muhu Vallavalitsus

Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond

Triin Valk triin.valk@muhu.ee 4598169

tugiisik

Saaremaa Puuetega Inimeste Koda

Pikk 39, Kuressaare

Veronika Allas saarekoda@hot.ee 4555697

transport

 
 

Harjumaa

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Kiriku plats 3, Tallinn
Keili Kollamaa-Rander
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartner:

Ahja Vallavalitsus

Illimari 6, Ahja, Põlvamaa

Maarika Loodus maarika@ahja.ee 5106864

tugiisik/lapsehoid

Anija Vallavalitsus

F.R.Kreutzwaldi 6, Kehra, Harjumaa

Airi Hõrrak airi.horrak@anija.ee 6199006

tugiisik/transport

Balti Kriminaalpreventsiooni Instituut MTÜ

Kiriku tee 2, Harkujärve, Harjumaa


Eva Üprus eva.uprus@gmail.com 56627356

tugiisik, lapsehoid, transport

CarAutoRent OÜ

Lasnamäe 30a, Tallinn

Andrey Chuprin info@gtakso.ee 53585338

transport

EELK Inglitiib lapsehoid

Kiriku tee 2, Harkujärve, Harjumaa

Keili Kollamaa-Rander keili.kollamaa.rander@gmail.com 56720008

tugiisik/lapsehoid

Hoolin Sinust MTÜ

Tõnu, Lasva küla, Võrumaa

Marina Klaus mtyhoolinsinust@gmail.com 55521191

lapsehoid

Jõelähtme Vallavalitsus

Postijaama tee 7, Jõelähtme, Harjumaa

Laura Kane laura.kane@joelahtme.ee 6054860

tugiisik, lapsehoid, transport

Keila Linnavalitsus

Keskväljak 11, Keila

Piia Peterson piia.peterson@keila.ee 6790726

tugiisik

Kernu Vallavalitsus

Riisipere tee 8, Haiba küla


Irina Tolkatšjova irina@kernu.ee 6793023

tugiisik, lapsehoid, transport

Kiili Vallavalitsus

Nabala tee 8, Kiili vald, Harjumaa

Ann Vahtramäe ann.vahtramae@kiilivald.ee 6790260

tugiisik, lapsehoid, transport

Kose Vallavalitsus

Hariduse 1, Kose alevik, Harjumaa


Kristel Kadapik kristel@kose.ee 6339305

tugiisik/transport

Kuusalu Vallavalitsus

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa

Anu Kirsman anu.kirsman@kuusalu.ee 57570906

tugiisik/transport

LaNoor MTÜ

Kadaka tee 7, Tallinn

Jelena Grigorjeva jelenagrigorjeva@gmail.com 55595332

lapsehoid

Loksa Linnavalitsus

Tallinna mnt 45, Loksa

Laivi Kirsipuu laivi.kirsipuu@loksa.ee 58063455

tugiisik/transport

Maardu Linnavalitsus

Kallasmaa 1, Maardu

Alesja Svetovidova alesja.svetovidova@maardu.ee 6060734

tugiisik/transport

MTÜ A.L.U.S.

Lepiku talu, Humuli vald, Valgamaa

Monika Horn monika.horn@mail.ee 56807960

tugiisik/transport

Murzi Lapsehoid OÜ

Taludevahe 112-2, Tallinn

Olga Murzajeva info@deti.ee 55640584

tugiisik/lapsehoid

Männirahu Mõttemaja MTÜ

Keibu küla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Remet Rander rander.remet@gmail.com 58841084

tugiisik, lapsehoid, transport

OÜ Kollane Karu

Lepiku tee 17, Vaela küla, Kiili vald, Harjumaa

Liia Tammes liia.tammes@gmail.com 51944143

tugiisik/lapsehoid

Padise Vallavalitsus

Padise küla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Reet Velberg reet.velberg@padise.ee 6087810

tugiisik/transport

Põhja-Eesti Autismiliit MTÜ

Endla 59, Tallinn

Ivica Mägi ivicamagi@gmail.com 5169605

tugiisik/transport

Püha Vaimu kiriku SA

Pühavaimu 4, Tallinn

Eha Kraft eha.craft@gmailcom 53443555

lapsehoid/transport

Raasiku Vallavalitsus

Tallinna mnt 24, Aruküla, raasiku vald

Liivi Puumets liivi.puumets@raasiku.ee 6070357

tugiisik/transport

Saue Vallavalitsus

Veskitammi 4, Laagri, Saue vald, Harjumaa

Helen Veensalu helen.veensalu@sauevald.ee 6541130

tugiisik/transport

Tallinna Erivajadustega laste ja noorte tugiühing MTÜ

Sõle 40, Tallinn

Inga Juuse ingajuuse@gmail.com 56262085

tugiisik, lapsehoid, transport

Tallinna Linnamäe Lasteaed

Linnamäe tee 4, Tallinn

Valeria Erm info@linnamae.edu.ee 51903848

tugiisik

TAXIFY OÜ

Vana-Lõuna 39/1, Tallinn

Mihkel Vetemaa mihkel@taxify.eu 58841554

transport

Vasalemma Vallavalitsus

Ranna tee 8, Vasalemma

Kairit kamber kairit@vasalemma.ee 6776333

tugiisik/transport

Viimsi Vallavalitsus

Nelgi tee 1, Viimsi vald, Harjumaa


Grete Bobkin grete.bobkin@viimsivv.ee 6028826

tugiisik/transport

Yes Transport OÜ

Marja 7, Tallinn

Uwer Usai info@yestakso.ee 6261311

transport

Õie Kiis FIE

Petseri 2-42, Valga

Õie Kiis streisand@hot.ee 5157221

tugiisik

 

Järvamaa

Paide Sotsiaaltöökeskus
Aiavilja 13, Paide
Kaspar Tammist
kaspar.tammist@pstk.ee
5201404
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartner:

MTÜ Me Hoolime Sinust

Kevade 5-10, Paide

Evaelin Kori mehoolimesinust@gmail.com 56902172

lapsehoid

 

Raplamaa

Ridiradiralla OÜ
 Viljandi mnt 53, Rapla    
Janne Liidik  
 janne@lastehoid.ee    
5179710
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

Aardekamber OÜ

Kasvandu tee 23, Kaiu, Raplamaa

Lea Andrea Korbelainen aardekamber@mail.ee 56773885

tugiisik

Dristern OÜ

Läänemere tee 3-85, Tallinn

mileetos@gmail.com 53736813

tugiisik

Elupuutalu Ratsamatkad MTÜ

Elupuu, Lipametsa, Raikküla, Raplamaa

Margit Düüna ratsamatkad@gmail.com 56710570

tugiisik

FIE Margit Sarri

Tallinna mnt 17, Rapla

Margit Sarri margitsarri@gmail.com 56605339

lapsehoid/transport

HG Kurre Grupp OÜ

Staadioni 19, Kehtna, Raplamaa

Gunnar Kurre info@hgkurre.ee 5513854

transport

K&Arens OÜ

Mustamäe tee 167-81, Tallinn

Sirli Aren sirliaren@gmail.com 53737200

tugiisik/lapsehoid

Kohila Vallavalitsus

Vabaduse 1, Kohila, Raplamaa

Triin Voodla triin.voodla@kohila.ee 4894795

tugiisik

Kollane Karu OÜ

Lepiku tee 17, Vaela, Harjumaa

Liia Tammes liia.tammes@gmail.com 51944143

lapsehoid

Linnupojad OÜ

Köievabriku 8, Sutlema küla, Kohila vald, Raplamaa

Kristi Sarapuu sutlemalinnupojad@gmail.com 51946711

lapsehoid

MTÜ Hoolivus

Nurmiste 11, Tõstamaa alevik, Pärnumaa

Maris Marus annuste@gmail.com 56507264

tugiisik/lapsehoid

MTÜ Meie Kool

Aarde 12, Tallinn

Kristiina Vaher meiekool@hotmail.com 5211727

tugiisik/lapsehoid

MTÜ Tallinna Erivajadustega Laste ja Noorte Tugiühing/Hilariuse kool

Sõle 40, Tallinn

Inga Juuse juuseinga@gmail.com 56262085

tugiisik/lapsehoid

MTÜ Ulata Käsi

Paldiski mnt 20, Tallinn

Ene Paadimeister ene@ulata.ee 5201201

tugiisik/lapsehoid

Murzi Lapsehoid OÜ

Taludevahe 112-2, Tallinn

Olga Murzajeva info@deti.ee 55537007

tugiisik/lapsehoid

Põlvkondade Maja MTÜ

Erika 7a, Tallinn

Ave Kalmus ave@nirk.ee 53495644

tugiisik, lapsehoid, transport

Ratsaspordiklubi Ruttar

Raikküla, Raplamaa

Külliki Sinikas ruttar.rsk@mail.ee 5111438

tugiisik

 

Tallinn

Tallinna Perekeskus, Asula 11, Tallinn, Terje Smitt, tugiteenused@pk.ee, 6556970
Tallinna Lastekodu, Vana-Pärnu mnt 9a, Tallinn, Margit Randaru margit.randaru@tallinnalastekodu.ee, 5089830
tugiisik, lapsehoid, transport
Koostööpartnerid:

MTÜ Ulata Käsi

Paldiski mnt 20, Tallinn

Ene Paadimeister koolitus@ulata.ee 5212209

lapsehoid

Termak Autopargi AS

Pilvetee 8, Tallinn

Tiit Pärn tiit.parn@termak.ee 53315003

transport