Sa oled siin

Ohvriabi ja ennetusteenuste töötajate kontaktandmed

 

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Paldiski mnt 80, Tallinn 10618 
Reg. kood: 70001975
Ohvriabi kriisitelefon 116006 
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ametikoht ja nimi
Telefon
E-posti aadress
Ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna juht Jako Salla
5266874
Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ohvriabi talituse juht Mari Tikerpuu 53089454 Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (Norra) Liis Sild
51949691
Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühhosotsiaalne kriisiabi) Helen Alton
58867528
helen.alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (naiste tugikeskused) Andrea Kink
51927349
Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (seksuaalvägivalla ohvrite abistamine) Hille Rätsep 53549182 Hille.Ratsep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (seksuaalvägivalla kriisiabikeskused)Keete Janter 5230669 Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) Annegrete Johanson  59195182 Annegrete.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (taastava õiguse vabatahtlikud) Helerin Välba 53317881 Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (nõustamis- ja võrgustikutöö) Triin Raudsepp 58871323 Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (MARAC juhtumikorralduse mudel) Hannaliisa Uusma 58664385 Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator(MARAC juhtumikorralduse mudel) Madli Raudkivi 59127899 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (toimepanijate tugiliin) Tõnis Palgi 53070243 Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (toimepanijate tugiliin) Roman Krõlov 53314308 Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (MARAC juhtumikorraldus) Anne Klaar 51941359 Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõunik (LSV) Virve Kass 51920299 virve.kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (rahvusvahelise kaitse saajad) Kaisa Üprus-Tali 5180574 Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) Sirle Blumberg 58603642 Sirle.Blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ennetustalitus
Ennetustalituse juht  Kiira Gornischeff 53824249 Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (MDFT pereteraapia) Kirsika Aas 57703686 Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (kinnised lasteasutused) Enelis Linnas 58039675 Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused)  Kristi Loide 53018074 Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnised lasteasutused) Sandra Sutting    
Noortekodu juht (kinnised lasteasutused) Margarita Ingel 53019417 Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (SRT) Laura Kane 58805726 laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (SRT) Simone Epro 5180567 simone.epro@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Põhja piirkond

Ohvriabi Põhja piirkond (Tallinn ja Harjumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Põhja Ringkonnaprokuratuur (Lubja 4, Tallinn)
Olga Jevdokimova (piirkonna juht), 5322 5364, e-post: Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kesklinn ja Põhja-Tallinn

Kesklinna politseijaoskond (Kolde pst 65, Tallinn)
Ingrid Sogenbits, tel. 5385 4255, e-post: ingrid.sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee

Anne-Ly Gaaver, 5860 2830, e-post: Anne-Ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lasnamäe, Pirita ja Ida-Harjumaa

Ida-Harju politseijaoskond (Pinna 4, Tallinn) 
Tatjana Kutõrev, 5197 9433, e-post: Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Šušpanova, 53444863, e-post: Svetlana.Suspanova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ida-Harju konstaablijaoskond (Karjääri 11, Maardu)
Siiri Värva, tel. 5305 1959, e-post: siiri.varva@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kristiine, Mustamäe, Haabersti, Nõmme ja Lääne-Harjumaa

Lääne-Harju politseijaoskond (Rahumäe tee 6, Tallinn)
Jelena Järvi, 5382 1708, e-post: jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põhja prefektuur (Pärnu mnt 139, Tallinn) 
Kai Luik, 5307 8106, e-post kai.luik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Keila konstaablijaoskond (Keskväljak 8a, Keila) – kohtumised eelneval kokkuleppel reedeti
 

 

Lõuna piirkond

Ohvriabi Lõuna piirkond (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Tartu politseijaoskond (Riia 132, Tartu)
Heleri Olo (piirkonna juht),  53673038, e-post Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Oja, 5307 4196, e-post: kulli.oja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu arestimaja (Riia 179a, Tartu)
Riina Laane, 5261171, e-post: Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Jõgeva politseimaja (Suur 1, Jõgeva)
Rita Kaasik, 5866 9581, e-post: Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandi politseijaoskond (Pargi 1, Viljandi)
Maiju Mumm, 5399 1365, e-post: Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Valgas (Transpordi 1, Valga)
Sirje Sillamägi-Tamm, 5218 088, e-post: Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kagu politseijaoskond Võrus (Räpina mnt 20a, Võru)
Ülle Jaason, 5306 6133, e-post: Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Põlvas (Võru 12, Põlva)
Raina Kurg, 5866 9873, e-post: Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lääne piirkond

Ohvriabi Lääne piirkond (Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Haapsalu politseijaoskond (Lossiplats 4, Haapsalu)
Ülle Karjane, 5340 2027, e-post: Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kärdla politseijaoskond (Leigri väljak 5)
Kirsti Pihlamägi, 5866 9626, e-post: Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu politseijaoskond (Pikk 18, Pärnu)
Tiina Ruul (piirkonna juht), 5215 832, e-post: Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou, 5303 9077 e-post: Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee.
 
Kuressaare politseijaoskond (Transvaali 58, Kuressaare)
Katrin Paukson, 5757 0744, e-post: Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Rapla politseijaoskond (Savi 2, Rapla)
Kaie Nurmsalu, 5866 9860, e-post: Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Paide politseijaoskond (Tallinna 12, Paide)
Piret Vaher, 5134331, e-post: Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ida piirkond

Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Merli Tammi-Jõeveer, 58669932, e-post: Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, 5866 9829e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kohtla-Järve konstaablijaoskond (Järveküla tee 36, Kohtla-Järve)
Natalja Saar, 5128736, e-post: Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Natalja Maikova, 524 6758, e-post: Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sotsiaalkindlustusameti Jõhvi kontor (Keskväljak 1, Jõhvi)
Mari-Liis Org (piirkonna juht), 5860 9053, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee