Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Ohvriabi ja ennetusteenuste töötajate kontaktandmed

Põhja piirkond

Ohvriabi Põhja piirkond (Tallinn ja Harjumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Sotsiaalkindlustusamet (Paldiski mnt 80, Tallinn)

Maris Kokk (piirkonna juht), 5917 5518 , e-post: maris.kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põhja-Tallinn

Kesklinna politseijaoskond (Kolde pst 65, Tallinn)
 

Kesklinn, Lasnamäe, Pirita ja Ida-Harjumaa

Ida-Harju politseijaoskond (Pinna 4, Tallinn) 
Ellen Müürsepp, 5305 1959, e-post: ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev, 5197 9433, e-post: Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jüri Alex Kušner, 5860 2830, e-post: juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida-Harju konstaablijaoskond (Karjääri 11, Maardu) - kohtumised eelneval kokkuleppel esmaspäeviti
Jüri Alex Kušner, 5860 2830, e-post: juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee 

Haabersti, Nõmme ja Lääne-Harjumaa

Lääne-Harju politseijaoskond (Rahumäe tee 6, Tallinn)

Keila konstaablijaoskond (Keskväljak 8a, Keila) – kohtumised eelneval kokkuleppel neljapäeviti
 

Kristiine, Mustamäe ja Lääne-Harjumaa

Põhja prefektuur (Pärnu mnt 139, Tallinn) 

Sotsiaalkindlustusameti Tallinna kontor (Endla 8, Tallinn) / Põhja Ringkonnaprokuratuur (Lubja 4, Tallinn)
Jelena Järvi (lepitusmenetlused), 5382 1708, e-post: jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lõuna piirkond

Ohvriabi Lõuna piirkond (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Heleri Olo (piirkonna juht), 5367 3038, e-post Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sotsiaalkindlustusameti Tartu esindus (Pepleri 35, Tartu)
Riina Laane, 526 1171, e-post: Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Tartu politseijaoskond (Riia 132, Tartu)
Külli Oja, 5307 4196, e-post: Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Jõgeva politseimaja (Suur 1, Jõgeva)
Rita Kaasik, 5866 9581, e-post: Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandi politseijaoskond (Pargi 1, Viljandi)
Maiju Mumm, 5399 1365, e-post: Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Valgas (Puiestee 4, Valga)
Sirje Sillamägi-Tamm, 5218 088, e-post: Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kagu politseijaoskond Võrus (Räpina mnt 20a, Võru)
Ülle Jaason, 5306 6133, e-post: Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Põlvas (Võru 12, Põlva)
Raina Kurg, 5866 9873, e-post: Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lääne piirkond

Ohvriabi Lääne piirkond (Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Tiina Ruul (piirkonna juht),  521 5832, e-post: tiina.ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Haapsalu politseijaoskond (Lossiplats 4, Haapsalu)
Ülle Karjane, 5340 2027, e-post: Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kärdla politseijaoskond (Kalda 26, Kärdla) 
Meelis Juhandi, 5757 0744, e-post: Meelis.Juhandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kuressaare politseijaoskond (Transvaali 58, Kuressaare)
Meelis Juhandi, 5757 0744, e-post: Meelis.Juhandi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu politseijaoskond (A.H.Tammsaare 61, Pärnu)
Tatjana Zuftsiankou, 5303 9077 e-post: Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee.
 

Rapla politseijaoskond (Savi 2, Rapla)
Ülle Karjane 5340 2027 e-post: ulle.karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee

Paide politseijaoskond (Tallinna 12, Paide)
Piret Vaher, 5134331, e-post: Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ida piirkond

Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Merli Tammi-Jõeveer, 58669932, e-post: Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, 5866 9829, e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Sillamäe (I.Pavlovi tn 4) - kohtumised eelneval kokkuleppel
Anastassia Belova, 5866 9829, e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kohtla-Järve Vironia keskus (Järveküla tee 50, Kohtla-Järve)
Galina Tšerkassova, 5128736, e-post:Galina.Tserkassova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Natalja Maikova, 524 6758, e-post: Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sotsiaalkindlustusameti Jõhvi kontor (Keskväljak 1, Jõhvi)
Mari-Liis Org (piirkonna juht), 5860 9053, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee