Keelevahetuse vaikeväärtus

Sa oled siin

Ohvriabi ja ennetusteenuste töötajate kontaktandmed

 

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond ja kontaktid

Paldiski mnt 80, Tallinn 10618 
Reg. kood: 70001975
Ohvriabi kriisitelefon 116006 
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ametikoht ja nimi
Telefon
E-posti aadress
Ohvriabi ja ennetusteenuste juht Jako Salla
5251098
Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (nõustamis- ja võrgustikutöö) Triin Raudsepp
58871323
Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nõunik Liis Sild
51949691
Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Arendusnõunik Katrin Malm 5138850 Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (kriisiabi telefon 116006) Mari Tikerpuu
53089454
Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (psühhosotsiaalne kriisiabi) Kerli Onno
53625966
Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (naiste tugikeskused) Andrea Kink
 51927349
Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (seksuaalvägivalla kriisiabikeskused) Keete Janter 5230669 Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (MDFT pereteraapia) Egle Välba 57703686 Egle.Välba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) Annegrete Johanson  59195182 Annegrete.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (rahvusvahelise kaitse saajad) Kaisa Üprus-Tali 5180574 Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (kinnised lasteasutused)  Kiira Gornischeff 53824249 Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (kinnise lasteasutuse teenus)  Kristi Loide 53018074 Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Teenuse juht (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) Sirle Blumberg 58603642 Sirle.Blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Projektijuht (MARAC juhtumikorralduse mudel) Hannaliisa Uusma
58664385
Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Koordinaator (MARAC juhtumikorralduse mudel) Kaire Kopli  59127899
Kaire.Kopli@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Põhja piirkond

Ohvriabi Põhja piirkond (Tallinn ja Harjumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Kesklinn ja Põhja-Tallinn
Sotsiaalkindlustusameti Tallinna klienditeenindus (Endla 8, Tallinn)
Maris Kokk (piirkonna juht), 5351 4304, e-post: Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kesklinna politseijaoskond (Kolde pst 65, Tallinn)
Eve Palo, 5348 5120, e-post: Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov, 5331 4308, e-post: Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Lasnamäe, Pirita ja Ida-Harjumaa
Ida-Harju politseijaoskond (Pinna 4, Tallinn)
Olga Jevdokimova, 53225364, e-post: Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aro, 5197 9433, e-post: Tatjana.Aro@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Ida-Harju konstaablijaoskond (Karjääri 11, Maardu)
Anne Jegorova,  5305 1959, e-post: Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kristiine, Mustamäe, Haabersti, Nõmme ja Lääne-Harjumaa
Lääne-Harju politseijaoskond (Rahumäe tee 6, Tallinn)
 

Lõuna piirkond

Ohvriabi Lõuna piirkond (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.

Tartu politseijaoskond (Riia 132, Tartu)
Heleri Olo, 5307 4196, e-post Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu arestimaja (Riia 179a, Tartu)
Riina Laane, 5261171, e-post: Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Jõgeva politseimaja (Suur 1, Jõgeva)
Rita Kaasik, 5866 9581, e-post: Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandi politseijaoskond (Pargi 1, Viljandi)
Maiju Mumm (piirkonna juht), 5399 1365, e-post: Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Valgas (Puiestee 4, Valga)
Sirje Sillamägi-Tamm, 5218 088, e-post: Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kagu politseijaoskond Võrus (Räpina mnt 20a, Võru)
Ülle Jaason, 5306 6133, e-post: Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kagu politseijaoskond Põlvas (Võru 12, Põlva)
Anne Klaar, 5866 9873, e-post: Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Lääne piirkond

Ohvriabi Lääne piirkond (Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa, Raplamaa, Järvamaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Haapsalu politseijaoskond (Lossiplats 4, Haapsalu)
Ülle Karjane, 5340 2027, e-post: Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kärdla politseijaoskond (Leigri väljak 5)
Kirsti Pihlamägi, 5866 9626, e-post: Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu politseijaoskond (Pikk 18, Pärnu)
Tiina Ruul, 5303 9077, e-post: Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kuressaare politseijaoskond (Transvaali 58, Kuressaare)
Katrin Paukson, 5757 0744, e-post: Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Rapla politseijaoskond (Savi 2, Rapla)
Kaie Nurmsalu, 5866 9860, e-post: Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Paide politseijaoskond (Tallinna 12, Paide)
Piret Vaher(piirkonna juht), 5134331, e-post: Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ida piirkond

Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad kõikides Eesti maakondades ning enamasti asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabi vastuvõtud toimuvad tööpäevadel. Nõustamisaja kokkuleppimiseks palume võtta ühendust ohvriabitöötajaga telefoni või e-posti teel. Kohese abivajaduse korral võtke palun ühendust ohvriabi kriisitelefoniga 116006.
 
Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Monika Martin (piirkonna juht), 5860 9053, e-post: Monika.Martin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer, 58669932, e-post: Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, 5866 9829e-post: Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, 5309 7071, e-post: Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Kohtla-Järve konstaablijaoskond (Järveküla tee 36, Kohtla-Järve)
Mari-Liis Org, 524 6758 (kohtumised eelneval kokkuleppel), e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee


Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Mari-Liis Org, 524 6758, e-post: Mari-Liis.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee