Keelevahetuse vaikeväärtus

Sa oled siin

Koolitus „Eesmärkide seadmine, tulemuslikkuse ja mõju hindamine“.

Esmaspäev, 25.02.2019
11:00
17:00
Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn konverentsikeskuses (Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4, Tallinn)

Sotsiaalkindlustusamet kutsub 25.02 Tallinnas toimuvale koolitusele „Eesmärkide seadmine, tulemuslikkuse ja mõju hindamine“.

Pole oluline, millised on Sinu teadmised eesmärkide seadmisest, tulemuslikkusest ja mõju hindamisest. Pidevalt muutuvates olukordades, millega teenuseosutajad kokku puutuvad, on oluline hinnata seatud eesmärke, nende mõju ja tulemuslikkust. Oled mõelnud, miks seda kõike vaja on? Tule koolitusele, sest üheskoos:

  • õpime, kuidas seada olulisi ja realistlikke eesmärke nii teenusel oleva inimese kui ka teenuseosutaja jaoks;
  • selgitame välja, mis asi see mõõtmine ikkagi on ja mis kasu me sellest saame;
  • leiame viisid, kuidas hinnata tegevuste mõju ja tulemuslikkust.

Koolitusele ootame sotsiaalteenuseid osutavate asutuste juhte, spetsialiste. Koolitusel osalejad omandavad baastaseme eesmärkide seadmisest, tulemuslikkuse ja mõju hindamisest.

Koolitus on osalejatele tasuta. Ühest asutusest ootame osalema maksimaalselt kahte inimest. Koolitusele registreerimine toimub kuni 18.02 lingilt: https://goo.gl/forms/abNcWb9mVaMpPSEG2

Täpsem päevakava saadetakse osalejatele hiljemalt 19.02.

Kohtade arv on piiratud!

Koolitajad:

Siret Kegel, Enefit Solutions AS juhatuse liige, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor äriprotsesside juhtimise ja arendamise lektor, EQUASS audiitor ja juhtassessor. Üle 20 aasta kvaliteedijuhtimise ja strateegilise juhtimise kogemust rahvusvahelistes organisatsioonides.

Eneken Titov, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor juhtimisprofessor, AS Mainor juhatuse liige, Eesti Kvaliteediühingu juhatude liige. Pikaajaline juhtimiskoolitaja nii avalikus kui ka erasektoris ning organisatsioonide kvaliteedialase tegevuse hindaja, ekspert ja assessor.