Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

AS Hoolekandeteenused Valga Jaama

Valga maakond
aadress: 
Jaama pst 5, Valga 68204
telefon: 
37267712
e-posti aadress: 

 

Valga Jaama pst 5 üksus on koduks 24-le psüühilise erivajadusega inimesele. Meie kodu asub kahekorruselises majas, kus on neli korterit. Igas korteris on kuus magamistuba ja suur köök-elutuba pehme diivaniga. Köögis saame koos tegevusjuhendaja või toitlustus-teenindajaga ise toitu valmistada.

 

Valga Jaama 5

Me töötame iga päev ühise eesmärgi nimel: et kõikidel meie elanikel oleks aktiivne ja positiivsete elamustega päev hoolimata nende vanusest või erivajadusest. Me seisame oma elanike õiguse eest osaleda kogukonna tegevustes ning teeme kõik endast oleneva, et nad tunneksid end oma kodus turvaliselt. Elupaik linnas annab meie elanikele rohkem võimalusi osaleda kogukonnaüritustel, külastada kauplusi, raamatukogu ja muid avalikke kohti.

Valga Jaama 5

 

 

 

Meie maja ümber on suured puud ja ilus suur aed, mida saame ühiselt hubasemaks kujundada. Kindlasti leiame päikselisema koha, kuhu püstitada kasvuhoone ja rajada väike peenramaa. Seal on ju mõnus nokitseda ja oma aiamaal kasvanud porgandil või kasvuhoonest saadud tomatil on ikka hoopis parem maitse. Kindlasti muudame oma õueala lillede ja ilupõõsastega hubasemaks ning rajame ka kena istumisnurga.

Kuna asume raudteele ja vaksalile nii lähedal, siis kindlasti võtame ette mõned reisid nii Eestisse kui ka naabrite juurde Lätti. Oleme aktiivsed kino-, teatri- ja kontserdikülastajad ning leiame võimalused spordi harrastamiseks. Elupaik linnas annab meie elanikele rohkem võimalusi osaleda kogukonnaüritustel, külastada kauplusi, raamatukogu ja muid avalikke kohti. 

Valga Jaama 5