Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Viljandi Haigla SA

Viljandi maakond
aadress: 
Pargi tee 22a,; Saariku tee 8 ja 10; Pärna tee 3; Jämejala küla
telefon: 
57878616
e-posti aadress: 

 

Ööpäevaringset erihooldusteenust ebastabiilse remissiooniga isikutele osutame A-maja, Saariku tee 8 ja B-maja Saariku tee 10, Jämejala külas ning 8B korpus Pärna tee 3, Jämejala külas. (Osutame ka kohtumäärusega teenust osutame C-majas). A-, B- ja C- majad on valminud 2020 aasta lõpus. Neid ümbritseb ruumikas aed, mille on iga maja personal oma nägemuse järgi kujundanud. Kevadel istutati lilli, marjapõõsaid, külvati kartulit, porgandit ja sibulat. Aias on korvpalliplats ja asfalteeritud jalutusrada. A- ja B maja aias on kiiged. A- majal on veel lisaks kasvuhoone, kuhu kevadel istutati tomateid ja kurke. Meie elanikud teevad ise kõiki aiatöid: niidavad muru, riisuvad lehti, lükkavad lund, hoolitsevad peenarde eest. Aias on ka grillimise võimalus.

tuba
Lähedastega suhtlemiseks on võimalik kasutada ka maja telefoni või tahvelarvutit, kui elanikul endal need puuduvad. Lähedased saavad helistada kella 9.00- 19.00 maja telefonile, kus vastab töötaja. Covid19 piirangute ajal oli võimalus videokõnede tegemiseks.
Viljandi Haigla SA
Igas majas on 4 kööki, kus tehakse tegevusjuhendaja juhendamisel erinevaid toite, eriti meeldib küpsetamine. Meil on võimalus käia kaks korda nädalas jooga trennis, saunas ja jõusaalis. Tegevusjuhendajaga kokkuleppel on võimalik külastada nt Viljandi Lossimäge, jäätisekohvikut, käia ujumas jne. Igapäevaselt käiakse koos tegevusjuhendajaga Kodu lähiümbruses jalutamas. Meie majades on olemas medõde, vajadusel saame alati nõu ja abi küsida psühhiaatria kliiniku arstidelt.
aed