Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Tallinna Vaimse Tervise Keskus

Harju maakond
aadress: 
Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn
telefon: 
6276640
e-posti aadress: 

 

Tallinna vaimse tervise keskus pakub erihoolekande- ja rehabilitatsiooniteenuseid psüühikahäiresse haigestunud täisealistele normintellektiga inimestele ja nende peredele, toetamaks haigusest taastumist, iseseisvat toimetulekut ning ühiskonnaellu naasmist. Meil on taastumiseks toetav, turvaline ja haigust mittesildistav keskkond, kus töötavad oma ala parimad professionaalid. Keskuse üksused asuvad üle Tallinna linna. Iga üksus on omanäoline ja pakub mõnevõrra erinevaid tegevusi. Alati võid (soovitavalt eelneval kokkuleppel) tulla ka üksustesse kohapeale tutvuma, et otsustada, milline koht sulle oma vaimse tervise taastamiseks kõige paremini sobib. Kõikidesse üksustesse on hea ligipääs Tallinna ühistranspordiga. Ratastooliga ligipääs üksustesse on mõnevõrra piiratud.

Tallinna Vaimse Tervise Keskus
Lähtume Eesti sotsiaalteenuste üldisest kvaliteedijuhisest ja Eesti erihoolekande kvaliteedijuhisest. Meie juurde teenusele tulles ei tunne sa enam ennast oma haigusega üksi. Me kuulame sind alati ära, leiame koos üles sinu tugevused, aitame seada eesmärke ning leida ellu tähendusrikkaid tegevusi ja rolle, toetame sinu igapäevast toimetulekut, aitame hoida häid suhteid lähedastega, julgustame looma toetavaid suhteid ka väljaspool pereringi, õpetame haigussümptomeid ära tundma ja nendega toime tulema, arendame oskusi emotsionaalse tasakaalu hoidmiseks, toetame õppimist ja töö leidmist või töökoha säilitamist, aitame leida meeldivaid ja arendavaid vaba aja tegevusi, jagame teaduspõhist infot vaimse tervise kohta.
Tallinna Vaimse Tervise Keskus
Toetame sind just nendes eluvaldkondades, mis sinu jaoks kõige olulisemad on: iseseisev elamine; töötamine, õppimine, vaba aja tegevuste leidmine, sotsiaalsed suhted, tervise eest hoolitsemine, eesmärgi ja rollide leidmine elus. Koostöös tegevusjuhendajaga saad läbi arutada oma elu erinevaid valdkondi ning teha ise teadlikke ja häid otsuseid. Meie juures saad nii individuaalset tuge ja nõustamist kui ka osaleda erinevaid oskusi arendavates gruppides. Tugikodus teenuse saamise ajal saad oma kasutusse ka eluruumi. Oleme vaimse tervise head asjatundjad. Me mõistame, mida tähendab elu psüühikahäirega ja anname endast parima, et sa leiaksid raskustele vaatamata üles selle õige oma raja, julgeksid mööda seda käia ja tunneksid elust rõõmu. Meil on üle 20 aasta kogemust psüühikahäirega inimeste toetamisel ning mitmekesine teenuste pakett. Teenuseid pakume nii eesti- kui ka vene keeles, saame vajadusel hästi hakkama ka inglise keeles. Nõustamist ja tuge pakume ka haigestunud inimeste peredele.
töökeskus