Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Lastemaja

 

Lastemaja on lapsesõbralik erialade vaheline teenus, mida pakume seksuaalselt väärkoheldud või selle kahtlusega laste abistamiseks.

 

Lastemajateenus

Lastemajad asuvad Tallinnas, Tartus ja Jõhvis, kuid teenus on kättesaadav kõikidele abi vajavatele lastele Eestis.

Lastemajateenuse osutamiseks töötavad lapse heaolu nimel koos erinevad spetsialistid nagu lastekaitsetöötaja, politsei, prokurör, psühholoog ja paljud teised.

Lastemajateenuse meeskond hindab lapse tervislikku ja sotsiaalset olukorda ja edasist abivajadust, viib läbi juhtumi lahendamiseks vajalikud uurimistoimingud ning pakub lapsele vajalikku abi, nõustamist ja suunab pere psühholoogi või terapeudi vastuvõtule.

Teenusele saamiseks tuleb kohaliku omavalitsuse lastekaitsetöötajal võtta ühendust lastemaja spetsialistiga ja esitada lastemajateenuse taotlus. Lastemaja poole võib pöörduda ka lapsevanem või laps ise, samuti tavakodanik või spetsialist, kellele teeb muret lapse seksuaalne käitumine.

 

Kuhu pöörduda abi saamiseks

Lastemaja kontaktid

 Infotelefon: 5854 5498
info@lastemaja.ee

 

Lastemaja on infotelefonil 5854 5498 kättesaadav E-N 8.00-17.00; R 8.00-15.30

Muudel aegadel palume pöörduda:

lasteabitelefonile 116 111 

info@lasteabi.ee 

hädaohu korral politseisse 112

 

Lastemajateenuse töötajate kontaktid

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Anna Frank-Viron 
Lastemajateenuse juht 
5361 1602
Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš 
Lastemajateenuse peaspetsialist
5647 7879
Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe 
Lastemajateenuse peaspetsialist
5322 5878
Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik 
Lastemajateenuse peaspetsialist
5196 9511
Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Lindus Lastemajateenuse peaspetsialist 5041594 Kristina.Lindus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Jõks Lastemajateenuse peaspetsialist 53072533 kirsika.joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alina Vender Lastemajateenuse peaspetsialist 58052936 Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lisainfo