Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

 

Lastekaitse osakond

Paldiski mnt 80,
10618 Tallinn

Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Eve Liblik 
lastekaitse osakonna juhataja
5330 4023 Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht

Viola Läänerand

Talituse juht

57702934

Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Barbara Haage

Nõunik (ennetusvaldkond)

5253853

Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Marika Laanemäe

Juhtivkonsultant

5192 3634

Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Keidi Kütt

Peaspetsialist 

5141854

Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Jekaterina Smirnova

Konsultant

51997746

Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Kätlyn All

Konsultant

53060880 Kätlyn.All@sotsiaalkindustusamet.ee Tallinn

Ann Lind-Liiberg

Projektijuht (perelepitus)

53625966

Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

Lastemajateenus
 

Anna Frank-Viron

Lastemajateenuse juht

53611602 

Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee

 Tallinn

Ave Kasenõmm

Lastemajateenuse peaspetsialist

53072533 

Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Jelena Muržak

Lastemajateenuse peaspetsialist

53425931

Jelena.Murzak@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Kai Hallik

Lastemajateenuse peaspetsialist

51969511 

Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Lilia Tkatš

Lastemajateenuse peaspetsialist

56477879 

Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Merit Korbe

Lastemajateenuse peaspetsialist

53225878

Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

Lasteabitelefon 116 111

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon) on tasuta teenus, et teatada abivajavast lapsest või küsida nõuannet lastega seotud teemadel.

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112

 

Lasteabitelefoni kontaktid:

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht

Mari-Liis Mänd

Telefoniteenuste juht (lasteabitelefon, kadunud laste telefon, ööpäevaringne spetsialistide nõustamistelefon)

53071499

Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Anastasia Kozitsyna

konsultant (telefoniteenused)

53098054

Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Kaja Lind

konsultant (telefoniteenused)

53070237

Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Kätlin Servet

konsultant (telefoniteenused)

53071101

Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Lidia Reima-Tamm

konsultant (telefoniteenused)

 53071799

Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Riima Koch

konsultant (telefoniteenused)

53070743

Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn/Vormsi

Kadri Lehtsalu konsultant (telefoniteenused) 51908065 kadri.lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee Rakvere

 

 

Asendushoolduse talitus

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Kaja Rattas

Talituse juht

5340 1856

Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Irje Tammeleht

Teenuse juht

5309 1597

Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Aasa Rohtla

Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)

5301 7803

Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Anu Järvepera

Peaspetsialist
(lapsendamine)

5309 8883 

Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Elle Vidder 

Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)

520 5516

Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Elo Tenusaar

Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)

5190 3792

Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Eve Mänd

Peaspetsialist
(lapsendamine)

5911 2128 

Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Maarika Tarum 

Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)

 

5198 2801 

Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Olga Vassina

Peaspetsialist
(lapsendamine)

5349 5424 

Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Anu Jalakas

Peaspetsialist (asendushooldus, sh STAR)

5384 6257

Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

Asendushoolduse tugiteenuste projekt

Maarja Kuldjärv

Projektijuht (asendushoolduse tugiteenuste koordineerimine ja arendamine)

5918 1973

Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Nadežda Leosk

Nõunik (asendushoolduse teavitus tugiteenuste arendamine)

5190 3179

Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

Agnes Kulmar

Peaspetsialist (asendushoolduse tugiteenuste arendamine)

5886 8116

Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Anna Vorobjova

Ida koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

53 939 218

Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Elen Kinnep

Lääne koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

53 936 428

Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Kristiina Meinberg-Kadai 

Lõuna koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

57 822 424

Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Maiken Kond

Põhja koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)

5 081 762

Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Brigitta Davidjants

Peaspetsialist

56489443

Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Silja Oja

Peaspetsialist

53079151

Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

 

 

Nõustamisteenuste talitus

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Kadi Lauri

Talituse juht

5331 6041

Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Birgit Siigur

Teenuse juht

5190 6763 

Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Anne Sundja

Konsultant

5194 3413 

Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Annika Steinberg

Konsultant

5 505 728

Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Paide

Jane Koppel  

Konsultant

5190 9452 

Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõhvi

Katrin Pihlap      

Konsultant

522 5878 

Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Ketlin Lepikult

Konsultant

51 983 637

Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee 

Tallinn

Liilia Mänd

Konsultant 

5194 9883 

Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Piret Vaher 

Konsultant

5382 0174 

Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Sirje Pint

Konsultant 

5 209 167

Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Tuuli-Brit Vaga

Konsultant

5307 3192

Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Elerin Piiroja 

Peaspetsialist (töönõustamine ja juhendmaterjalid)

5330 8787 

Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Birgit Naur

Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)

5138850

birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Merli Laur

Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)

53451792

Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

 

 

Puudega laste tugiteenused 

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Ebeli Berkman

Puudega laste tugiteenuste juht

53490652 

 

Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Marta Rohtla

Nõunik (Puudega laste tugiteenused)

53591608 

Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartu

Anne Sepping

Koordinaator (Puudega laste tugiteenused)

53064417 

Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnu

Maarja Maalder

 

Koordinaator (Puudega laste tugiteenused)

53269845 

Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Ursula Randlaine

Koordinaator (Puudega laste tugiteenused)

53467887 

Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tallinn

Maibell Neemsalu Koordinaator 51936614 Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu