Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

 

Lastekaitse osakond

Paldiski mnt 80,
10618 Tallinn

Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Eve Liblik 
lastekaitse osakonna juhataja
5330 4023 Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht
Viola Läänerand
Talituse juht
57702934
Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kadi Lauri
KOV nõustamisvaldkonna juht
620 8370, 5331 6041
Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Barbara Haage
ennetusvaldkonna juht
5253853
Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Merli Laur
Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)
53451792
Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Keidi Kütt
Peaspetsialist 
(saatjata alaealised välismaalased)
5141854
Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Birgit Naur
Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)
5138850
birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Nadežda Leosk
Asendushoolduse valdkonna juht
5190 3179
Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anu Jalakas
Peaspetsialist (asendushooldus, sh STAR)
5384 6257
Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Ave Alliksaar-Tamm
Nõunik (teenuste arendamine asendushoolduses)
5393 7684
Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Maarja Kuldjärv
Projektijuht (asendushoolduse tugiteenuste koordineerimine ja arendamine)
5918 1973
Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Agnes Kulmar
Peaspetsialist (asendushoolduse tugiteenuste arendamine)
5886 8116
Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anna Vorobjova
Ida koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)
5393 9218
Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Kristiina Meinberg-Kadai 
Lõuna koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)
5782 2424
Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Elen Kinnep
Lääne koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)
5393 6428
Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Maiken Kond
Põhja koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)
508 1762
Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Ebeli Berkman
Puudega laste tugiteenuste juht (Puudega laste tugiteenused)
53490652 
 
Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Maarja Maalder
Põhja koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
53269845 
Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kadri Arumetsa
Nõunik (Puudega laste tugiteenused)
51936614 
Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anne Sepping
Lääne koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
53064417 
Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Marta Rohtla
Lõuna koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
53591608 
Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ursula Randlaine
Ida koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
53467887 
Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Mari-Liis Mänd
Telefoniteenuste juht (lasteabitelefon, kadunud laste telefon, ööpäevaringne spetsialistide nõustamistelefon)
53071499
Mari.Liis.Mand@sotisaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kaja Lind
konsultant (telefoniteenused)
53070237
Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Riima Koch
konsultant (telefoniteenused)
53070743
Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn/Vormsi
Ada Ojasaar
konsultant (telefoniteenused)
53071799
Ada.Ojasaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn/Vormsi
Kätlin Servet
konsultant (telefoniteenused)
53071101
Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Anneli Tõru
konsultant (telefoniteenused)
5170984
Anneli.Toru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kuressaare
Anastasia Kozitsyna
konsultant (telefoniteenused)
53098054
Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anna Frank-Viron
Lastemajateenuse juht (lastemajateenuse arendamine ja osutamine)
53611602 
Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Lilia Tkatš
Lastemajateenuse peaspetsialist
56477879 
Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Merit Korbe
Lastemajateenuse peaspetsialist
53225878
Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kai Hallik
Lastemajateenuse juhtivspetsialist
51969511 
Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ave Kasenõmm
Lastemajateenuse peaspetsialist
53072533 
Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ann Lind-Liiberg
Projektijuht (Promise II, Badev)
6408101
Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
 

Põhja piirkond

Paldiski mnt 80, 10618 Tallinn
Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa
 
Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Kaja Rattas
Piirkonna juht
5340 1856 
Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja
Konsultant
5194 3413 
Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina
Peaspetsialist
(lapsendamine)
5349 5424 
Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd
Peaspetsialist
(lapsendamine)
5911 2128 
Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult
Konsultant
5198 3637
Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee 
Annika Steinberg
Konsultant
550 5728
Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak Konsultant 518 0924  Ave.Viitak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5301 7803 Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Maarja Maalder 
Põhja koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
53269845
Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse perepõhiste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Maiken Kond
Põhja koordinaator (asendushoolduse tugiteenused)
508 1762
Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida piirkond

Keskväljak 1, 41531 Jõhvi
Tööpiirkond: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
 

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Marika Laanemäe
Piirkonna juht 
5192 3634 
Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum  
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5198 2801 
Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5197 5360 
Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel  
Konsultant
5190 9452 
Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jekaterina Smirnova
Konsultant
 51997746 
Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Ursula Randlaine  
Koordinaator
5346 7887 
 Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse perepõhiste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Anna Vorobjova  
Koordinaator
5393 9218  
 Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Lõuna piirkond

Tähe 106, 51013 Tartu
Tööpiirkond: Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa
 

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Birgit Siigur        
Piirkonna juht 
5190 6763 
Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap      
Konsultant
522 5878 
Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint
Konsultant 
520 9167
Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera 
Peaspetsialist
(lapsendamine)
5309 8883 
Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder  
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
520 5516
Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja 
Konsultant
5330 8787 
Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal 
Konsultant
5887 0179 
Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher 
Konsultant
5382 0174 
Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Marta Rohtla
Koordinaator
53591608 
Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Kristiina Meinberg-Kadai 
Koordinaator
5782 2424
  Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Lääne piirkond

Õhtu põik 5, 80010 Pärnu
Tööpiirkond: Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa
 
Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Irje Tammeleht
Piirkonna juht 
5309 1597
Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd
Konsultant 
5194 9883 
Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5190 3792
Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga
Konsultant
5307 3192
Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kädi Tammeveski
Konsultant
5334 1214
Kadi.Tammeveski@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine
 
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Anne Sepping
Koordinaator
5306 4417 
Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Elen Kinnep
Koordinaator
53936428
 Elen Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 
 

Lasteabitelefon 116 111

Lasteabitelefon 116111 on ööpäevaringne tasuta teenus, et teatada abivajavast lapsest või küsida nõuannet lastega seotud teemadel.

Lasteabitelefoni kontaktid:

Alates 1.01.2018 on Sotsiaalkindlustusameti ööpäevaringne valvetelefon spetsialistidele ühendatud lasteabitelefoni 116111 teenusega. Kui on vajalik lastekaitsealane tugi abivajava või hädaohus oleva lapse abistamiseks, kuid kohaliku omavalitsuse lastekaitsespetsialistiga pole võimalik kontakti saada, saavad spetsialistid helistada lasteabitelefonile 116111.

Kadunud laste telefon 116 000

Kadunud laste telefon 116000 on tasuta ööpäevaringne telefon, et teada anda kadunud lapsest või saada nõuannet teemaga seotud küsimustes.

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112