Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

Lasteabi 116 111

Lasteabi 116111 pakub laste ja perede aitamiseks ning toetamiseks ööpäevaringset üle-eestilist tasuta nõustamist telefoni ja interneti teel. Pöördujatele (lapsed, lapsevanemad, spetsialistid) jagatakse nõuannet, juhendamist ja informatsiooni, aidatakse abivajava ja hädaohus oleva lapse juhtumites.

Töövälisel ajal täidetakse ka lastekaitsetöötaja rolli abivajava ja hädaohusoleva lapse juhtumites.

Kontaktid:

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht
Ebeli Berkman Lastekaitse osakonna juhataja 5349 0652 Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Eliise Ilves Projektijuht  5854 2960 Eliise.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu


Puudega laste tugiteenused

Marta Rohtla
Puudega laste tugiteenuste juht
5359 1608 Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee Tartu
Ursula Randlaine Puudega laste tugiteenuste koordinaator 5346 7887 Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Anne Sepping Puudega laste tugiteenuste koordinaator 5306 4417 Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee Pärnu
Maarja Maalder Puudega laste tugiteenuste koordinaator 5326 9845 Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Maria Viidebaum Puudega laste tugiteenuste koordinaator 5886 2276 Maria.Viidebaum@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn

 

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht
Viola Läänerand-Moisto Talituse juht 5770 2934 Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn

 

Ennetusteenus

Mari-Liis Mänd
Ennetusteenuse
juht
5307 1499 Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Heli Suvi nõunik 5348 5268 Heli.Suvi@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Marika Laanemäe Konsultant 5192 3634 Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee Jõhvi
Kristi Asser peaspetsialist 5346 2528 Kristi.Asser@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Kadi Saar peaspetsialist 5192 9841 Kadi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee Rakvere

 

Perelepitusteenus

Ann Lind-Liiberg Perelepituse teenusejuht 5362 5966 Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Liilia Mänd Perelepituse koordinaator 5886 2296 Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee Pärnu
Rea Uudeküll Projektijuht 505 1945  rea.uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn

 

Lastemajateenus

Anna Frank Lastemajateenuse juht 5361 1602 Anna.Frank@sotsiaalkindlustusamet.ee Tallinn
Alina Vender
Peaspetsialist
5805 2936
Alina.Vender@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Kai Hallik
Peaspetsialist
5196 9511 
Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Lilia Tkatš
Peaspetsialist
5647 7879 
Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kirsika Jõks
Peaspetsialist
5307 2533
Kirsika.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Merit Korbe
Peaspetsialist
5322 5878
Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Alina Kuznetsova Peaspetsialist  5041594  alina.kuznetsova@sotsiaalkindlustusamet.ee Jõhvi

 

Lastekaitse telefoniteenused

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Kätlin Servet
Lastekaitse telefoniteenuste juht
5307 1101
Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Kai Ird
Konsultant
5918 9386
Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Kaja Lind
Konsultant
5307 0237
Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Lidia Reima-Tamm
Konsultant
 5307 1799
Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Marju Karavin
Konsultant
5199 7746
Marju.Karavin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Kadri Lehtsalu
Konsultant
5190 8065
kadri.lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rakvere
Margus Tuvi
Konsultanr
5303 8082
margus.tuvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
 

Nõustamisteenuste talitus

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Kadi Lauri
Talituse juht
5331 6041
Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Birgit Naur
Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)
513 8850
birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Merli Laur
Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)
5345 1792
Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ketlin Lepikult
Peaspetsialist (töönõustamine ja juhendmaterjalid)
5377 6387
ketlin.lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn

Nõustamisteenus

Maibell Neemsalu
Nõunik
5193 6614
Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Anne Sundja
Konsultant
5194 3413 
Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Annika Steinberg
Konsultant
550 5728
Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Paide
Jane Koppel  
Konsultant
5190 9452 
Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Piret Vaher 
Konsultant
5382 0174 
Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Sirje Pint
Konsultant 
520 9167
Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Tuuli-Brit Vaga
Konsultant
5307 3192
Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Piret Hallast
Konsultant
 522 5878
Piret.Hallast@sotsiaalkindlustusamet.ee   
 Tartu
Mari Raudsepp Konsultant 5198 3637  Mari.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee Haapsalu
 

Asendushoolduse talitus

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-posti aadress

Asukoht

Kaja Rattas
Talituse juht
5340 1856
Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anu Jalakas
Peaspetsialist (asendushoolduse koolitused, statistika)
5384 6257
Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anu Järvepera
Nõunik (asendushoolduse arendustegevused, STAR arendused, asendushooldusteenuse rahastus, mentorlus asendus- ja perekodudele)
5309 8883 
Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu

Lapsendaja- ja hoolduspere teenus

Irje Tammeleht
Teenuse juht
5309 1597
Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Elo Tenusaar
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5190 3792
Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Eve Mänd
Peaspetsialist
(lapsendamine)
5911 2128 
Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Aasa Rohtla
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5301 7803
Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Andres Julle
Peaspetsialist
(lapsendamine, hoolduspered)
5198 2801 
Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Olga Vassina
Peaspetsialist
(lapsendamine)
5349 5424 
Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kelli Allik
Peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered)
5393 7684
Kelli.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Brit Kolpakova
Peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered)
520 5516
Brit.Kolpakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu

Asendushoolduse tugiteenuste projekt

Maarja Kuldjärv
Projektijuht (asendushoolduse tugiteenuste koordineerimine ja arendamine)
5918 1973
Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Nadežda Leosk
Nõunik (asendushoolduse teavitustegevus)
5190 3179
Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
 
Agnes Kulmar
Peaspetsialist (kriisihoolduspere ja erihoolduspere teenus, tugiteenuste arendamine)
5886 8116
Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anna Vorobjova
Koordinaator(hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperede tugiteenused)
5393 9218
Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Elen Kinnep
Koordinaator (hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperede tugiteenused)
5393 6428
Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Kristiina Meinberg-Kadai 
Koordinaator (asendus- ja perekodude tugiteenused, mentorlus asendus- ja perekodudele)
5782 2424
Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Maiken Kond
Koordinaator  (järelhooldusteenus, tugiisikuteenus asendushoolduselt ellu astuvale noorele)
508 1762
Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Brigitta Davidjants
Peaspetsialist  (asendushoolduse teavitustegevus)
5648 9443
Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Silja Oja
Peaspetsialist  (asendushoolduse teavitustegevus)
5307 9151
Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn