Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Egon Veermäe peadirektor 53225895 Tallinn Egon.Veermae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katre Kirst kommunikatsioonispetsialist 53317372 Tallinn Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Orutar juhiabi 53225895 Tallinn Ille.Orutar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu infoturbe spetsialist 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ainike Alla andmekaitse spetsialist 53310765 Võru Ainike.Alla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa iseteeninduse juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek peaspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 53052753 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477605 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 58662297 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu arendusanalüütik 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina (teenistussuhe peatatud) Tartu
Olga Margulis (teenistussuhe peatatud) Tartu
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik 53091701 Tallinn Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 56358968 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aarne Sügis analüütik 53062719 Tallinn Aarne.Sugis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mario Mitt analüütik 55631019 Tartu Mario.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt arestinõuete menetleja 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk arestinõuete menetleja 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs arestinõuete menetleja 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge arestinõuete menetleja 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd (teenistussuhe peatatud) Tartu
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist 51946080 Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares võlahaldur 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Türi Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 58605710 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 6208399 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Paramonova talitusejuhataja 58847208 Tallinn kadri.paramonova@sotsiaalkindlustusamet.ee