Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Egon Veermäe peadirektor 53225895 Tallinn Egon.Veermae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katre Kirst kommunikatsioonispetsialist 53317372 Tallinn Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Orutar juhiabi 53225895 Tallinn Ille.Orutar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild projektijuht 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 Tallinn annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 58664385 Tallinn Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar koordinaator 51941359 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton teenuse juht 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Tallinn Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter koordinaator 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Virve Kass nõunik 51920299 Tallinn Virve.Kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helerin Välba koordinaator 53317881 Tallinn Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Udu projektijuht 53932284 Pärnu Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Rätsep teenuse juht 53549182 Hille.Ratsep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrina Kalde teenuse juht 53514304 Tartu Katrina.Kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kiira Gornischeff talitusejuhataja 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba (teenistussuhe peatatud) Rakvere
Kristi Loide koordinaator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro koordinaator 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 58864003 Ida- Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats (teenistussuhe peatatud) Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas teenuse juht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Ingel noortekodu juht 53019417 Tallinn Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Kane koordinaator 58805726 Tallinn laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Aas teenuse juht 5770 3686 Tallinn Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Shnayder terapeut 58872858 Jõhvi Olga.shnayder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Järv terapeut 53829962 Tartu Krista.Jarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Otsak terapeut 58558048 Hiiumaa Liisa.Otsak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sandra Sutting koordinaator 53067526 Tallinn Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Nilson 51916630 Tartu Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Tamm terapeut 58539622 Pärnu Terje.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Mari Tikerpuu talitusejuhataja 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Piret Vaher ohvriabi peaspetsialist 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm ohvriabi peaspetsialist 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik ohvriabi peaspetsialist 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova ohvriabi peaspetsialist 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova ohvriabi peaspetsialist 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane ohvriabi peaspetsialist 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Siht (teenistussuhe peatatud) Haapsalu
Katrin Paukson ohvriabi peaspetsialist 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm ohvriabi peaspetsialist 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org piirkonna juht 58609053 Jõhvi mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason ohvriabi peaspetsialist 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev ohvriabi peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane ohvriabi peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi ohvriabi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul piirkonna juht 5215832 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu ohvriabi peaspetsialist 58669860 Rapla, Kose Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer ohvriabi peaspetsialist 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo piirkonna juht 53673038 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Pärnu Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist Tallinn Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik ohvriabi peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Gaaver ohvriabi peaspetsialist 58602830 Tallinn Anne-ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Šušpanova ohvriabi peaspetsialist 53444863 Tallinn Svetlana.Suspanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Saar ohvriabi peaspetsialist 5128736 Kohtla-Järve Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Järvi ohvriabi peaspetsialist 53821708 Tallinn Jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Sogenbits ohvriabi peaspetsialist 53854255 Tallinn Ingrid.Sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnis Palgi koordinaator 53070243 Tartu Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vladimir Logatšev koordinaator 53439490 Tallinn Vladimir.Logatsev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou ohvriabi peaspetsialist 53039077 Pärnu Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Oja ohvriabi peaspetsialist 53074196 Tartu Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg ohvriabi peaspetsialist 5866 9873 Põlva raina.kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siiri Värva ohvriabi peaspetsialist 5305 1959 Tallinn Siiri.Varva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Maikova ohvriabi peaspetsialist 5246758 Jõhvi Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee