Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Egon Veermäe peadirektor 53317372 Tallinn Egon.Veermae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katre Kirst juhiabi 53317372 Tallinn Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants kommunikatsioonispetsialist 5648 9443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee

Teabehalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Liis Mesi osakonnajuhataja 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang dokumendihaldur Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk juhtiv dokumendihalduse konsultant 58838034 Tallinn Kristina.Kvasnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Rei dokumendihalduse konsultant 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares juhtiv dokumendihalduse konsultant 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meltsov dokumendihaldur 7448300 Tartu Karin.Meltsov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 6640112 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp dokumendihaldur 7762751 Jõgeva Kart.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Reinumägi dokumendihaldur 6408166 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 4890327 Rapla Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina dokumendihalduse konsultant 3379701 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Ziugov arhivaar 7447486 Tartu Ly.Ziugov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 6408177 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets dokumendihaldur 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Miller peaarhivaar 53040588 Tallinn Margit.Miller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Udumäe dokumendihaldussüsteemi administraator 53006654 Rakvere Aurielija.Udumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu dokumendihaldur 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier dokumendihaldur 53492188 Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz arhivaar 4890325 Rapla Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa dokumendihaldur 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Rannaste spetsialist 6408151 Liia.Rannsate@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu dokumendihaldur 3278371 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg andmehaldur 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba teenuse juht (MDFT) 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Onno teenuse juht 53625966 Tallinn Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Loide koordinaator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm arendusnõunik 58540570 Tallinn Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk piirkonna juht 53514304 Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher piirkonna juht (Lääne piirkond) 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm piirkonna juht (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist (ohvriabi) 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist (ohvriabi) 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 Jõhvi, Kohtla-Järve mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova peaspetsialist (ohvriabi) 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov Chief Specialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist (ohvriabi) 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist (ohvriabi) 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer peaspetsialist 3278384 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Jõeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo peaspetsialist (ohvriabi) 53074196 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist 53495216 Pärnu Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist (kriisiabi) Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist (kriisiabi) Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist (kriisiabi) Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor (Lõuna piirkond) 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 3379704 58864003 Jõhvi Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Kannikka-Sibrits terapeut 58872858 Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa Mare.Kannikka-Sibrits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Harju-, Rapla-, Järvamaa Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kool terapeut 57826470 Harju-, Rapla-, Järvamaa Karin.Kool@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Paap terapeut 53057963 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Linda.Paap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Pilliroog-Nava peaspetsialist 57811396 Kristel.Pilliroog-Na@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Nõmmiste peaspetsialist 58602830 Tallinn Annely.Nommiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas projektijuht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Lõhmus koordinaator 53514304 Tallinn Liis.Lohmus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee