Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Teabehalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Liis Mesi osakonnajuhataja 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang dokumendihaldur Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk juhtiv dokumendihalduse konsultant 58838034 Tallinn Kristina.Kvasnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Roos dokumendihaldur 6408156 Tallinn Kaia.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Rei dokumendihalduse konsultant 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares juhtiv dokumendihalduse konsultant 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meltsov dokumendihaldur 7448300 Tartu Karin.Meltsov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 6640112 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariann Tee dokumendihaldur 6640115 Tallinn Mariann.Tee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp dokumendihaldur 7762751 Jõgeva Kart.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Reinumägi dokumendihaldur 6408166 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 4890327 Rapla Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Grünvald dokumendihaldur 6640150 Tallinn Maret.Grunvald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina dokumendihalduse konsultant 3379701 5275282 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Ziugov arhivaar 7447486 Tartu Ly.Ziugov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 6408177 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets dokumendihaldur 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Miller peaarhivaar 53040588 Tallinn Margit.Miller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Udumäe dokumendihaldussüsteemi administraator 53006654 Rakvere Aurielija.Udumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu dokumendihaldur 58862735 Paide/Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier dokumendihaldur 53492188 Paide/Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz arhivaar 4890325 Rapla Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa dokumendihaldur 53052039 Paide/Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Rannaste spetsialist 6408151 Liia.Rannsate@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu dokumendihaldur 3278371 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg andmehaldur 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee