Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Teenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Piiritalo osakonnajuhataja 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu äriteenuste nõunik 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk äriteenuste nõunik 56358029 Tallinn Mariliis.Tilk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aika Kaukver äriteenuste nõunik 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn äriteenuste nõunik 53052266 Tartu Annika.Priilinn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krõõt Kroonmäe äriteenuste nõunik 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Lahtvee talitusejuhataja 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm juhtivekspertarst 7447401 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik metoodik-ekspertarst 7448311 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts juhtivspetsialist 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva juhtivspetsialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn kvaliteedi peaspetsialist 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska peaspetsialist 7447479 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott peaspetsialist 7448312 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi peaspetsialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein peaspetsialist 3379705 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak peaspetsialist 7448307 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar peaspetsialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik peaspetsialist 7447903 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko kvaliteedi peaspetsialist 7447471 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask peaspetsialist 7448327 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik peaspetsialist 3379708 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa peaspetsialist 7448320 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe peaspetsialist 7447908 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova peaspetsialist 3379703 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo peaspetsialist 7671976 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov peaspetsialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja peaspetsialist 7827907 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja peaspetsialist 3379708 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel peaspetsialist 7447901 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro peaspetsialist 7447425 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat spetsialist 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Õunaste spetsialist 58836125 Türi Ene.Ounaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne spetsialist 53583628 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman spetsialist 53340726 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd spetsialist 58546149 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli ekspertarst Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik ekspertarst eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova ekspertarst Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Erihoolekande talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Helen Tähtvere talitusejuhataja 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu juhtivspetsialist 51947610 Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen projektijuht 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel juhtumikorraldaja 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi juhtumikorraldaja 3278386 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare juhtumikorraldaja 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja juhtumikorraldaja 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra juhtumikorraldaja 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Orlovski projektijuht 53001509 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe juhtumikorraldaja 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas juhtumikorraldaja 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Illipe juhtumikorraldaja 57704453 Narva Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur koordinaator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv juhtumikorraldaja 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa juhtumikorraldaja 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg koordinaator 7447417 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tsuiman nõunik 51922331 Pärnu Katrin.Tsuiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma juhtumikorraldaja 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik juhtumikorraldaja 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eduard Gusarov juhtumikorraldaja 53091701 Tallinn Eduard.Gusarov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Sartakov koordinaator 53828841 Pärnu Eve.Sartakov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton nõunik 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell juhtumikorraldaja 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar juhtumikorraldaja 53098021 Kuressaare Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur juhtumikorraldaja 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirke-Anneli Kuld juhtumikorraldaja 53682195 Tallinn Kirke-Anneli.Kuld@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär juhtumikorraldaja 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor juhtumikorraldaja 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik juhtumikorraldaja 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann projektijuht 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime juhtumikorraldaja 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude juhtumikorraldaja 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets juhtivspetsialist 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee

Rehabilitatsiooni talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ewe Alliksoo talitusejuhataja 51929047 Pärnu Ewe.Alliksoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Imbi Pärnsalu spetsialist 6408123 Tallinn Imbi.Parnsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert spetsialist 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont peaspetsialist 7447424 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel juhtumikorraldaja 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Haas juhtumikorraldaja 58861487 Tartu Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova peaspetsialist 7448302 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman peaspetsialist 7448301 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks juhtumikorraldaja 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro peaspetsialist 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas juhtumikorraldaja 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp juhtumikorraldaja 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus juhtumikorraldaja 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger juhtumikorraldaja 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg juhtivspetsialist 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi juhtumikorraldaja 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots spetsialist 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas spetsialist 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Juurik arendusspetsialist 5243658 Tallinn Alice.Juurik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo koolitusspetsialist 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu juhtumikorraldaja 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar juhtumikorraldaja 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa arendusspetsialist 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp projektijuht Kairit.Viidalepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu juhtumikorraldaja 53023418 Põlva Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo juhtivspetsialist 53079397 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar juhtumikorraldaja Viljandi Merit.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Adamson juhtumikorraldaja 53023418 Põlva Monika.Adamson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Timo Hansman tõlketeenuste projektijuht 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulvi Mölder arendusspetsialist Ulvi.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul projektijuht 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps spetsialist Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee

Abivahendite talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Merlin Veinberg nõunik 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Elmend peaspetsialist 56946586 Tallinn Annika.Elmend@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe peaspetsialist 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf peaspetsialist 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus peaspetsialist 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan peaspetsialist 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu peaspetsialist 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann spetsialist 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa e-büroo juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu STAR arendusanalüütik 56632829 Paide ester.marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares talitusejuhataja 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee