Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa e-büroo juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu STAR arendusanalüütik 56632829 Paide ester.marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares talitusejuhataja 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba koordinaator 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Onno teenuse juht 53625966 Tallinn Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Loide koordinaator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm arendusnõunik 58540570 Tallinn Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk piirkonna juht Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher piirkonna juht (Lääne piirkond) 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm piirkonna juht (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist (ohvriabi) 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist (ohvriabi) 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 Jõhvi, Kohtla-Järve mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist (ohvriabi) 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist (ohvriabi) 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer peaspetsialist 3278384 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo peaspetsialist (ohvriabi) 53074196 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist 59187580 Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist 58540421 Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist 53403751 Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 3379704 58864003 Jõhvi Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Kannikka-Sibrits terapeut 58872858 Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa Mare.Kannikka-Sibrits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Harju-, Rapla-, Järvamaa Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Pilliroog-Nava peaspetsialist 57811396 Kristel.Pilliroog-Na@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Gaaver peaspetsialist 58602830 Tallinn Anne-ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas projektijuht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Moonika Mägipõld piirkonna juht 58609053 Rakvere, Kohtla-Järve Moonika.Magipold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Minna Sild teenuse juht 53071756 Tallinn Minna.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Ingel noortekodu juht 53019417 Tallinn Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Treier terapeut 53057963 Tartu Angelika.Treier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Hansar koordinaator 53317881 Tartu Heidi.Hansar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter teenuse juht 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee