Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Teenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Piiritalo osakonnajuhataja 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu äriteenuste nõunik 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk äriteenuste nõunik 56358029 Tallinn Mariliis.Tilk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aika Kaukver äriteenuste nõunik 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn äriteenuste nõunik 53052266 Tartu Annika.Priilinn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krõõt Kroonmäe äriteenuste nõunik 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Lahtvee talitusejuhataja 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm juhtivekspertarst 7447401 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik metoodik-ekspertarst 7448311 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts juhtivspetsialist 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva juhtivspetsialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn kvaliteedi peaspetsialist 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska peaspetsialist 7447479 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott peaspetsialist 7448312 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi peaspetsialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein peaspetsialist 3379705 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak peaspetsialist 7448307 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar peaspetsialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik peaspetsialist 7447903 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko kvaliteedi peaspetsialist 7447471 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask peaspetsialist 7448327 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik peaspetsialist 3379708 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa peaspetsialist 7448320 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe peaspetsialist 7447908 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova peaspetsialist 3379703 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo peaspetsialist 7671976 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov peaspetsialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja peaspetsialist 7827907 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja peaspetsialist 3379708 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel peaspetsialist 7447901 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro peaspetsialist 7447425 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat spetsialist 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Õunaste spetsialist 58836125 Türi Ene.Ounaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne spetsialist 53583628 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman spetsialist 53340726 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd spetsialist 58546149 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli ekspertarst Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik ekspertarst eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova ekspertarst Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Erihoolekande talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Helen Tähtvere talitusejuhataja 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu juhtivspetsialist 51947610 Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen projektijuht 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel juhtumikorraldaja 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi juhtumikorraldaja 3278386 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare juhtumikorraldaja 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja juhtumikorraldaja 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra juhtumikorraldaja 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Orlovski projektijuht 53001509 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe juhtumikorraldaja 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas juhtumikorraldaja 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Illipe juhtumikorraldaja 57704453 Narva Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur koordinaator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv juhtumikorraldaja 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa juhtumikorraldaja 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg koordinaator 7447417 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tsuiman nõunik 51922331 Pärnu Katrin.Tsuiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma juhtumikorraldaja 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik juhtumikorraldaja 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eduard Gusarov juhtumikorraldaja 53091701 Tallinn Eduard.Gusarov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Sartakov koordinaator 53828841 Pärnu Eve.Sartakov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton nõunik 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell juhtumikorraldaja 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar juhtumikorraldaja 53098021 Kuressaare Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur juhtumikorraldaja 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirke-Anneli Kuld juhtumikorraldaja 53682195 Tallinn Kirke-Anneli.Kuld@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär juhtumikorraldaja 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor juhtumikorraldaja 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik juhtumikorraldaja 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann projektijuht 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime juhtumikorraldaja 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude juhtumikorraldaja 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets juhtivspetsialist 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee

Rehabilitatsiooni talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ewe Alliksoo talitusejuhataja 51929047 Pärnu Ewe.Alliksoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Imbi Pärnsalu spetsialist 6408123 Tallinn Imbi.Parnsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert spetsialist 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont peaspetsialist 7447424 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel juhtumikorraldaja 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Haas juhtumikorraldaja 58861487 Tartu Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova peaspetsialist 7448302 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman peaspetsialist 7448301 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks juhtumikorraldaja 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro peaspetsialist 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas juhtumikorraldaja 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp juhtumikorraldaja 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus juhtumikorraldaja 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger juhtumikorraldaja 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg juhtivspetsialist 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi juhtumikorraldaja 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots spetsialist 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas spetsialist 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Juurik arendusspetsialist 5243658 Tallinn Alice.Juurik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo koolitusspetsialist 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu juhtumikorraldaja 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar juhtumikorraldaja 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa arendusspetsialist 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp projektijuht Kairit.Viidalepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu juhtumikorraldaja 53023418 Põlva Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo juhtivspetsialist 53079397 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar juhtumikorraldaja Viljandi Merit.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Adamson juhtumikorraldaja 53023418 Põlva Monika.Adamson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Timo Hansman tõlketeenuste projektijuht 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulvi Mölder arendusspetsialist Ulvi.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul projektijuht 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps spetsialist Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee

Abivahendite talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Merlin Veinberg nõunik 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Elmend peaspetsialist 56946586 Tallinn Annika.Elmend@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe peaspetsialist 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf peaspetsialist 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus peaspetsialist 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan peaspetsialist 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu peaspetsialist 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann spetsialist 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba koordinaator 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Onno teenuse juht 53625966 Tallinn Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Loide koordinaator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm arendusnõunik 58540570 Tallinn Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk piirkonna juht Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher piirkonna juht (Lääne piirkond) 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm piirkonna juht (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist (ohvriabi) 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist (ohvriabi) 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 Jõhvi, Kohtla-Järve mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist (ohvriabi) 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist (ohvriabi) 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer peaspetsialist 3278384 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo peaspetsialist (ohvriabi) 53074196 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist 59187580 Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist 58540421 Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist 53403751 Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 3379704 58864003 Jõhvi Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Kannikka-Sibrits terapeut 58872858 Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa Mare.Kannikka-Sibrits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Harju-, Rapla-, Järvamaa Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Pilliroog-Nava peaspetsialist 57811396 Kristel.Pilliroog-Na@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Gaaver peaspetsialist 58602830 Tallinn Anne-ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas projektijuht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Moonika Mägipõld piirkonna juht 58609053 Rakvere, Kohtla-Järve Moonika.Magipold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Minna Sild teenuse juht 53071756 Tallinn Minna.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Ingel noortekodu juht 53019417 Tallinn Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Treier terapeut 53057963 Tartu Angelika.Treier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Hansar koordinaator 53317881 Tartu Heidi.Hansar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter teenuse juht 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee