Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Teenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Hannes Danilov osakonnajuhataja 53076172 Haapsalu Hannes.Danilov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Piiritalo äriteenuste nõunik 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu äriteenuste nõunik 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Aika Kaukver äriteenuste nõunik 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn (teenistussuhe peatatud) Tartu
Krõõt Kroonmäe äriteenuste nõunik 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Lahtvee talitusejuhataja 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm juhtivekspertarst 53013028 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik metoodik-ekspertarst 53071729 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts juhtivspetsialist 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva juhtivspetsialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn kvaliteedi peaspetsialist 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska peaspetsialist 58641512 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott peaspetsialist 55683257 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi peaspetsialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein peaspetsialist 58550783 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak peaspetsialist 58633168 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar peaspetsialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik peaspetsialist 58872907 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko kvaliteedi peaspetsialist 7447471 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask peaspetsialist 5885328 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik peaspetsialist 5219034 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa peaspetsialist 59180389 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe peaspetsialist 5175634 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova peaspetsialist 58542539 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo peaspetsialist 55630921 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov peaspetsialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja peaspetsialist 59197815 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja peaspetsialist 53089408 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel peaspetsialist 58600428 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro peaspetsialist 58650498 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat spetsialist 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne spetsialist 53583628 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman spetsialist 53340726 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli ekspertarst Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik ekspertarst Tartu eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova ekspertarst Tallinn Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piibe Pai ekspertarst Tallinn Piibe.Pai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kellamäe ekspertarst Tartu Kadri.Kellamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Mihkla ekspertarst Tallinn Laura.Mihkla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd spetsialist 58546149 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalev Härk nõunik 58849871 Valga Kalev.Hark@sotsiaalkindlustusamet.ee

Erihoolekande ja rehabilitatsiooni talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Helen Tähtvere talitusejuhataja 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu (teenistussuhe peatatud) Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen projektijuht 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel teenuste konsultant 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert spetsialist 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont peaspetsialist 51911874 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi teenuste konsultant 53812949 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel teenuste konsultant 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova peaspetsialist 53329665 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman peaspetsialist 59197054 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare teenuste konsultant 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja teenuste konsultant 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra teenuste konsultant 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks teenuste konsultant 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas teenuste konsultant 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp teenuste koordinaator 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe teenuste koordinaator 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas teenuste konsultant 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus teenuste konsultant 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger teenuste konsultant 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur koordinaator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv teenuste konsultant 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa teenuste konsultant 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg juhtivspetsialist 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg koordinaator 53828841 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi teenuste konsultant 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma teenuste konsultant 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots spetsialist 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas spetsialist 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik teenuste koordinaator 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell teenuste konsultant 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar teenuste konsultant 53098021 Kuressaare Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur teenuste konsultant 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirke-Anneli Kuld juhtumikorraldaja 53682195 Tallinn Kirke-Anneli.Kuld@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär teenuste koordinaator 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor teenuste konsultant 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik teenuste konsultant 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann koordinaator 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime teenuste konsultant 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude teenuste konsultant 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets juhtivspetsialist 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo koolitusspetsialist 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu teenuste konsultant 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar teenuste konsultant 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa arendusspetsialist 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp (teenistussuhe peatatud)
Kristi Keskpalu (teenistussuhe peatatud) Põlva
Liina Olgo juhtivspetsialist 53242101 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar (teenistussuhe peatatud) Viljandi
Monika Adamson teenuste koordinaator 53023418 Põlva Monika.Adamson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Timo Hansman tõlketeenuste projektijuht 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul projektijuht 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aveli Ainsalu projektijuht 53099749 Tallinn Aveli.Ainsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laanemets koordinaator 53094241 Tartu Jana.Laanemets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Villem projektijuht 53001509 Viljandi Helle.Villem@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Aruste spetsialist 5214255 Tallinn Ele.Aruste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Meenits spetsialist 51980863 Tartu Kristi.Meenits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Liina Kliiman arendusspetsialist 53590352 Tallinn Eva.Liina.Kliiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Rand spetsialist 53071756 Tallinn Merle.Rand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Ird nõunik 53862761 Tartu Kai.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelina Kaiva teenuste koordinaator 56905982 Jõhvi Angelina.Kaiva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Andrejeva teenuste konsultant 56981892 Jõhvi Nadezda.Andrejeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marje Reimund arendusspetsialist 53314462 Marje.Reimund@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Riisalo nõunik 53040770 Tallinn Ulle.Riisalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helis Eesmaa nõunik 57826470 Tallinn Helis.Eesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Maiboroda teenuste konsultant 53557724 Viljandi Inga.Maiboroda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps spetsialist 58545965 Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee

Abivahendite talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Tiia Orlovski talitusejuhataja 505 7105 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Veinberg nõunik 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hanna Veisman (teenistussuhe peatatud) Tallinn Hanna.Veisman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Kiik peaspetsialist 56946586 Tallinn Annika.Kiik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe peaspetsialist 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf peaspetsialist 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus peaspetsialist 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan peaspetsialist 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu nõunik 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Pärna peaspetsialist 53328606 Tallinn Kairit.Parna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann spetsialist 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee

Teabehalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Liis Mesi osakonnajuhataja 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang dokumendihaldur Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk (teenistussuhe peatatud)
Margit Rei dokumendihalduse konsultant 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares juhtiv dokumendihalduse konsultant 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Veske dokumendihaldur 7448300 Tartu Karin.Veske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 53833065 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp (teenistussuhe peatatud) Jõgeva
Mare Reinumägi dokumendihaldur 53831375 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 51971060 Tallinn (arhiiv) Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina dokumendihalduse konsultant 3379701 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 53028293 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys arhivaar 58542503 Tallinn (arhiiv) Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets dokumendihaldur 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Tomingas dokumendihaldussüsteemi administraator 53006654 Rakvere Aurielija.Tomingas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu dokumendihaldur 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier dokumendihaldur 53492188 Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz arhivaar 5112766 Tallinn (arhiiv) Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa dokumendihaldur 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu dokumendihaldur 3278371 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg andmehaldur 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts arhivaar 58094510 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Veesalu peaarhivaar 51977487 Tallinn (arhiiv) Greete.Veesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eveli Rohi dokumendihaldur 59128226 Tallinn Eveli.Rohi@sotsiaalkindlustusamet.ee