Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn Klienditeeninduste info leiad siit
Sotsiaalkindlustusameti maja

Sa oled siin

Kontaktid

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Roland Türner haldusjuht 5143666 Tallinn Roland.Turner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Kruusmaa personalipartner 5253604 Tartu Maire.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus personalipartner 53033911 Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Uusrand haldusspetsialist 56491258 Tallinn Sirje.Uusrand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Getrud Hirvelaan haldusspetsialist 58539593 Tallinn Getrud.Hirvelaan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karina Madis osakonnajuhataja 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee