Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Karina Madis osakonnajuhataja 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe haldusjuht 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Getrud Hirvelaan haldusspetsialist 58539593 Tallinn Getrud.Hirvelaan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Uusrand haldusspetsialist 56491258 Tallinn Sirje.Uusrand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas personalipartner Paide Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustsuamet.ee
Helle Saaremägi personalipartner 53767691 Tartu Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Kruusmaa personalipartner 5253604 Tartu Maire.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus personalipartner 53033911 Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee