Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn Klienditeeninduste info leiad siit
Sotsiaalkindlustusameti maja

Sa oled siin

Kontaktid

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht (nõustamis- ja võrgustikuteenus) 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba teenuse juht (MDFT) 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht (kriisiabi) 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht (kinnised lasteasutused) 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuste juht 59195182 Annegeret.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht (rahvusvahelise kaitse saajad) 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht (naiste tugikeskused) 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht (MARAC) 58664385 Tallinn Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk juhtivspetsialist (Põhja piirkond) 53514304 Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher juhtivspetsialist (Lääne piirkond) 3878699 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm juhtivspetsialist (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Martin juhtivspetsialist (Ida piirkond) 3278384 58609053 Rakvere Monika.Martin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 7762745 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Müürel peaspetsialist 53078106 Tallinn Evelin.Muurel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist (ohvriabi) 6006204 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 3579028 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 3579022 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšalei peaspetsialist (ohvriabi) 6555626 57811396 Tallinn Irina.Tshalei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 7995071 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist 4555864 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 7640664 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Kopli koordinaator 6640103 59127899 Tallinn Kaire.Kopli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 7864640 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katti Kask peaspetsialist (ohvriabi) 7303069 53074196 Tartu Katti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 6410017 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aro peaspetsialist (ohvriabi) 51979433 Tallinn Tatjana.Aro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist (ohvriabi) 4741151 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist (ohvriabi) 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova peaspetsialist (ohvriabi) 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist (ohvriabi) 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist (kriisiabi) Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist (kriisiabi) Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist (kriisiabi) Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist (kriisiabi) Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor (Lõuna piirkond) 7410092 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor (Põhja piirkond) 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Šumarova superviisor (Ida piirkond) 3379704 58872858 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Viktoria.Sumarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 3379704 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku terapeut 3379704 58864003 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut 7410092 58849871 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee