Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn Klienditeeninduste info leiad siit
Sotsiaalkindlustusameti maja

Sa oled siin

Kontaktid

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht (nõustamine ja võrgustikutöö) 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba teenuse juht (MDFT) 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht (kriisiabi 116006) 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht (kinnised lasteasutused) 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus) 59195182 Tallinn Annegrete.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht (rahvusvahelise kaitse saajad) 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht (naistevastane vägivald) 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuste juht (inimkaubanduse ohvrite nõustamine) 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht (MARAC) 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Kopli koordinaator (MARAC) 59127899 Tallinn Kaire.Kopli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk piirkonna juht (Põhja piirkond) 53514304 Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher piirkonna juht (Lääne piirkond) 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm piirkonna juht (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Martin piirkonna juht (Ida piirkond) 58609053 Rakvere Monika.Martin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Müürel peaspetsialist (ohvriabi) 53078106 Tallinn Evelin.Muurel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšalei peaspetsialist (ohvriabi) 57811396 Tallinn Irina.Tshalei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist (ohvriabi) 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 Jõhvi, Kohtla-Järve mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aro peaspetsialist (ohvriabi) 51979433 Tallinn Tatjana.Aro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist (ohvriabi) 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist (ohvriabi) 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova peaspetsialist (ohvriabi) 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist (ohvriabi) 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist (ohvriabi) 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Sari peaspetsialist (ohvriabi) 58602830 Tallinn Katrin.Sari@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer peaspetsialist (ohvriabi) 58669932 Lääne-Virumaa Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist (kriisiabi) Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist (kriisiabi) Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist (kriisiabi) Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist (kriisiabi) Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor (Lõuna piirkond) 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor (Põhja piirkond) 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Šumarova superviisor 58872858 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Viktoria.Sumarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku terapeut 58864003 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut 58849871 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Onno teenuste juht (psühhosotsiaalne kriisiabi) 53625966 Tallinn Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Loide koordinaator (kinnised lasteasutused) 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Harju-, Rapla-, Järvamaa Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kool terapeut 57826470 Harju-, Rapla-, Järvamaa Karin.Kool@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Paap terapeut 53057963 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Linda.Paap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee