Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa e-büroo juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu STAR arendusanalüütik 56632829 Paide ester.marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares talitusejuhataja 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Eve Liblik osakonnajuhataja 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe piirkonna juht 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht piirkonna juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur piirkonna juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Rattas piirkonna juht 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja konsultant 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal konsultant 58870179 Tartu Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera peaspetsialist 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 51975360 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder peaspetsialist 5205516 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap konsultant 5225878 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum peaspetsialist 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd konsultant 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult konsultant 51983637 Tallinn Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak konsultant 5180924 Tallinn Ave.Viitak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jekaterina Smirnova konsultant 51997746 Jõhvi Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse konsultant 53568105 Jõhvi Egle.Juuse@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri KOV nõustamisvaldkonna juht 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk asendushoolduse valdkonna juht 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm nõunik 7420036, 53937684 Tartu Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman puuetega laste tugiteenuste juht 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik 53269845 Tallinn Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa nõunik 51936614 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator 53064417 Lääne-, Pärnu-, Hiiu- ja Saaremaa Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla koordinaator 53591608 Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlvamaa Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd lastekaitse telefoniteenuste juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riima Koch konsultant 53070743 Vormsi saar Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet konsultant 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg projektijuht 6408101 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keidi Kütt peaspetsialist 5141854 Tartu Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Tõru konsultant 5170984 Kuressaare Anneli.Toru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Rakvere birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ada Ojasaar konsultant kodukontor, Haapsalu esindus Ada.Ojasaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastasia Kozitsyna konsultant 53098054 Tallinn Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Kasenõmm peaspetsialist 53072533 Tartu Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage ennetusvaldkonna juht 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik juhtivspetsialist 51969511 Tartu Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee