Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Klienditeeninduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anu Polberg osakonnajuhataja 5271577 Tallinn Anu.Polberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Lorents telefoniteeninduse juht 5038743 Tallinn Jelena.Lorents@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Kull piirkonna klienditeeninduse juht 7447497 Tartu Reet.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Loit piirkonna klienditeeninduse juht 5259414 Tallinn Kirsti.Loit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aimi Raude piirkonna klienditeeninduse juht 5540147 Rakvere Aimi.Raude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jürgen Kask nõunik Tallinn Jurgen.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Aarens peaspetsialist Tallinn Inna.Aarens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Kasepõld klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Maive.Kasepold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Tudre klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Tudre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Ahas klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Ahas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Märtson klienditeeninduse spetsialist Narva Jana.Martson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helery Valdre klienditeeninduse spetsialist Pärnu Helery.Valdre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Vaino klienditeeninduse spetsialist Põlva Terje.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Oleinik klienditeeninduse peaspetsialist Narva Alla.Oleinik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Mägi klienditeeninduse spetsialist Tartu Kaja.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erna Jylhä klienditeeninduse spetsialist Rakvere Erna.Jylha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Taasväli klienditeeninduse spetsialist Rapla Irina.Taasvali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Roos klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Valter klienditeeninduse spetsialist Tallinn Epp.Valter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Suzi klienditeeninduse spetsialist Tartu Tiina.Suzi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piia Tarikas klienditeeninduse spetsialist Tartu Piia.Tarikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Raadik klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anžela Veber klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anzela.Veber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laar klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Tiia.Laar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kukk klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Reimets klienditeeninduse spetsialist Pärnu Kristi.Reimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Reintam spetsialist Tallinn Merike.Reintam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tammik spetsialist Tallinn Ulle.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janica Valgma spetsialist Tallinn Janica.Valgma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Varjand klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Varjand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eda Kull klienditeeninduse spetsialist Tartu Eda.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Räbina klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Rabina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Lillemaa klienditeeninduse spetsialist Pärnu Karin.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Novkina klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Jelena.Novkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Põldma klienditeeninduse spetsialist Tallinn Mirjam.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rutt Linnaks spetsialist Tallinn Rutt.Linnaks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ird klienditeeninduse spetsialist Tartu Ulle.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Keningi klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Keningi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Klaarika Jürjens klienditeeninduse spetsialist Viljandi Klaarika.Jurjens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Margusson klienditeeninduse spetsialist Valga Aivi.Margusson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aleksandra Spasskaja klienditeeninduse spetsialist Narva Aleksandra.Spasskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Songe klienditeeninduse spetsialist Tartu Sirje.Songe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Luikmäe klienditeeninduse spetsialist Rapla Malle.Luikmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Näägo klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Olga.Naago@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Pungar klienditeeninduse spetsialist Tartu Vaike.Pungar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Roosi spetsialist Tallinn Krista.Roosi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Veskis klienditeeninduse spetsialist Tallinn Merle.Veskis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Koppel klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Eve.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Moks klienditeeninduse spetsialist Rakvere Thea.Moks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Mere klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liia.Mere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Simakovitš klienditeeninduse spetsialist Viljandi Marge.Simakovits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Pallav klienditeeninduse spetsialist Võru Heli.Pallav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Kade klienditeeninduse spetsialist Tartu Urve.Kade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Lopsik klienditeeninduse peaspetsialist Jõhvi Ruth.Lopsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tea Vaab klienditeeninduse peaspetsialist Võru Tea.Vaab@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Jürimäe klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Eve.Jurimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Linnupuu klienditeeninduse spetsialist Põlva Anna.Linnupuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rohtjärv klienditeeninduse peaspetsialist Paide Kersti.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Kuzina spetsialist Tallinn Jevgenia.Kuzina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Murujeva klienditeeninduse spetsialist Narva Svetlana.Murujeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Jürisson klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Merle.Jurisson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sula klienditeeninduse spetsialist Paide Kaja.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Saad klienditeeninduse spetsialist Võru Maire.Saad@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Punt klienditeeninduse peaspetsialist Valga Liivi.Punt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ambur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anne.Ambur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tamara Pertel spetsialist Tallinn Tamara.Pertel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Laanesoo klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liidia.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viigi Versis klienditeeninduse spetsialist Valga Viigi.Versis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Uibopuu spetsialist Tallinn Hele.Uibopuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margot Leetmaa klienditeeninduse spetsialist Tallinn Margot.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Livak klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Livak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Mõtus spetsialist Tallinn Ingrid.Motus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Ringas klienditeeninduse peaspetsialist Kuressaare Annika.Ringas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Luhaväli spetsialist Tiia.Luhavali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Vassiljeva spetsialist Nadezda.Vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Naima Keres klienditeeninduse spetsialist Tallinn Naima.Keres@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mary Enula klienditeeninduse spetsialist Kärdla Mary.Enula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Volke veebihaldur Kuressaare Terje.Volke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Nahkur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Ebeli.Nahkur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Lõppe klienditeeninduse spetsialist Kärdla Triin.Loppe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Kraus klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Kai.Kraus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Kreivald klienditeeninduse spetsialist Rakvere Galina.Kreivald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Arge klienditeeninduse spetsialist Tallinn Sirle.Arge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Luhaäär klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kaire.Luhaaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aleksandrova klienditeeninduse spetsialist Narva Tatjana.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Nõmmik klienditeeninduse spetsialist Türi Regina.Nommik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Kutsar spetsialist Tallinn Anu.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Raudsepp klienditeeninduse spetsialist Tallinn Hille.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Juta Pant klienditeeninduse spetsialist Tallinn Juta.Pant@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Šitova klienditeeninduse spetsialist Narva Maria.Sitova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Jatel klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tatjana.Jatel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadre Kivi klienditeeninduse spetsialist Türi Kadre.Kivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina-Kai Roseniit spetsialist Tallinn Kristiina-Kai.Roseniit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Leontjeva klienditeeninduse spetsialist Tallinn Viktoria.Leontjeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Tamm klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Ave.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riine Randoja klienditeeninduse spetsialist Pärnu Riine.Randoja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Eve Liblik osakonnajuhataja 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe piirkonna juht 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht piirkonna juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur piirkonna juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Rattas piirkonna juht 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja konsultant 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal konsultant 58870179 Tartu Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera peaspetsialist 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 51975360 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder peaspetsialist 5205516 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap konsultant 5225878 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum peaspetsialist 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd konsultant 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult konsultant 51983637 Tallinn Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak konsultant 5180924 Tallinn Ave.Viitak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jekaterina Smirnova konsultant 51997746 Jõhvi Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse konsultant 53568105 Jõhvi Egle.Juuse@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri KOV nõustamisvaldkonna juht 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk asendushoolduse valdkonna juht 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm nõunik 7420036, 53937684 Tartu Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman puuetega laste tugiteenuste juht 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik 53269845 Tallinn Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa nõunik 51936614 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator 53064417 Lääne-, Pärnu-, Hiiu- ja Saaremaa Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla koordinaator 53591608 Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlvamaa Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd lastekaitse telefoniteenuste juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riima Koch konsultant 53070743 Vormsi saar Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet konsultant 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg projektijuht 6408101 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keidi Kütt peaspetsialist 5141854 Tartu Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Tõru konsultant 5170984 Kuressaare Anneli.Toru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Rakvere birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ada Ojasaar konsultant kodukontor, Haapsalu esindus Ada.Ojasaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastasia Kozitsyna konsultant 53098054 Tallinn Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Kasenõmm peaspetsialist 53072533 Tartu Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage ennetusvaldkonna juht 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik juhtivspetsialist 51969511 Tartu Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee