Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Administratsioon

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Egon Veermäe peadirektor 53225895 Tallinn Egon.Veermae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Uusmaa kommunikatsioonijuht 5087370 Tallinn Kaili.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katre Kirst kommunikatsioonispetsialist 53317372 Tallinn Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Jõhvi Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Orutar juhiabi 53225895 Tallinn Ille.Orutar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Eve Liblik osakonnajuhataja 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman puuetega laste tugiteenuste juht 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla nõunik 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Anne Sepping koordinaator 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 53467887 Tallinn Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder koordinaator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maibell Neemsalu koordinaator 51936614 Tartu Maibell.Neemsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Asendushoolduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kaja Rattas talitusejuhataja 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht teenuse juht 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera peaspetsialist 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder peaspetsialist 5205516 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum peaspetsialist 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk nõunik 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm (teenistussuhe peatatud) Tartu
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas peaspetsialist 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar peaspetsialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai koordinaator (asendushooldus) 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond koordinaator (asendushooldus) 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Brigitta Davidjants peaspetsialist 56489443 Tallinn Brigitta.Davidjants@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silja Oja peaspetsialist 53079151 Tallinn Silja.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand talitusejuhataja 57702934 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe juhtivkonsultant 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal (teenistussuhe peatatud) Tartu
Mari-Liis Mänd lastekaitse telefoniteenuste juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind konsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riima Koch konsultant 53070743 Vormsi saar Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet konsultant 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron lastemajateenuse juht 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg projektijuht 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keidi Kütt peaspetsialist 5141854 Tartu Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Jekaterina Smirnova konsultant 51997746 Jõhvi Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastasia Kozitsyna konsultant 53098054 Tallinn Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Kasenõmm peaspetsialist 53072533 Tartu Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage ennetusvaldkonna nõunik 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik peaspetsialist 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe peaspetsialist 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Egle Juuse (teenistussuhe peatatud) Jõhvi
Jelena Muržak peaspetsialist 53425931 Tallinn Jelena.Murzak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Lehtsalu konsultant 51908065 Rakvere Kadri.Lehtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlyn All konsultant 53060880 Tallinn Katlyn.All@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Prey konsultant 5204734 Pille.Prey@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rea Uudeküll perelepituse projektiekspert 5051945 Tallinn Rea.Uudekull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm konsultant 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Nõustamisteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kadi Lauri talitusejuhataja 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur teenuse juht 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur peaspetsialist 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja peaspetsialist (töönõustamine) 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint konsultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel konsultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap konsultant 5225878 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd konsultant 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja konsultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult konsultant 51983637 Tallinn Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga konsultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher konsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg konsultant 5505728 Paide Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee