Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Puusepp nõunik 58867940 Tallinn Maie.Puusepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soome spetsialist 53088786 Tallinn Pille.Soome@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk juriidiline nõustaja 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marie Johanson projektijuht 6208399 Tallinn Marie.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde juriidiline nõustaja 51981256 Tartu ilona.sade@otsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maks peaspetsialist 53860329 Viljandi Reet.Maks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens jurist 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert jurist 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas jurist 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver jurist 57838534 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järelevalve talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Kask nõunik 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu peaspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits peaspetsialist 5188697 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Haan peaspetsialist 53414338 Võru Ulle.Haan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Lõhmus peaspetsialist 55611994 Haapsalu Kersti.Lohmus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Kuus peaspetsialist 5215832 Rakvere Tiiu.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak peaspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding peaspetsialist 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe peaspetsialist 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lea Kivipõld peaspetsialist 53070243 Rakvere Lea.Kivipold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm peaspetsialist 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav peaspetsialist 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee