Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn Klienditeeninduste info leiad siit
Sotsiaalkindlustusameti maja

Sa oled siin

Kontaktid

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Puusepp nõunik 58867940 Tallinn Maie.Puusepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Kask nõunik 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Laurson peaspetsialist 53341966 Tallinn Margit.Laurson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu peaspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits peaspetsialist 5188697 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Haan peaspetsialist 53414338 Võru Ulle.Haan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Lõhmus peaspetsialist 55611994 Haapsalu Kersti.Lohmus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Kuus peaspetsialist 5215832 Rakvere Tiiu.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Saarna peaspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Saarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding peaspetsialist 53025918 Rapla Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe peaspetsialist 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lea Kivipõld peaspetsialist 53070243 Rakvere Lea.Kivipold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult peaspetsialist 6208469 Tallinn Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Klooster peaspetsialist 5149111 Pärnu Epp.Klooster@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soome spetsialist 53088786 Tallinn Pille.Soome@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Aasamets keeletoimetaja Angela.Aasamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marie Johanson projektijuht 6208399 Tallinn Marie.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 6208344 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 6408162 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maks peaspetsialist 53860329 Viljandi Reet.Maks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver jurist 7768215 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee