Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa e-büroo juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu STAR arendusanalüütik 56632829 Paide ester.marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares talitusejuhataja 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee

Klienditeeninduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anu Polberg osakonnajuhataja 5271577 Tallinn Anu.Polberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Lorents telefoniteeninduse juht 5038743 Tallinn Jelena.Lorents@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Kull piirkonna klienditeeninduse juht 7447497 Tartu Reet.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Loit piirkonna klienditeeninduse juht 5259414 Tallinn Kirsti.Loit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aimi Raude piirkonna klienditeeninduse juht 5540147 Rakvere Aimi.Raude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jürgen Kask nõunik Tallinn Jurgen.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Aarens peaspetsialist Tallinn Inna.Aarens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Kasepõld klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Maive.Kasepold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Tudre klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Tudre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Ahas klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Ahas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Märtson klienditeeninduse spetsialist Narva Jana.Martson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helery Valdre klienditeeninduse spetsialist Pärnu Helery.Valdre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Vaino klienditeeninduse spetsialist Põlva Terje.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Oleinik klienditeeninduse peaspetsialist Narva Alla.Oleinik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Mägi klienditeeninduse spetsialist Tartu Kaja.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erna Jylhä klienditeeninduse spetsialist Rakvere Erna.Jylha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Taasväli klienditeeninduse spetsialist Rapla Irina.Taasvali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Roos klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Valter klienditeeninduse spetsialist Tallinn Epp.Valter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Suzi klienditeeninduse spetsialist Tartu Tiina.Suzi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piia Tarikas klienditeeninduse spetsialist Tartu Piia.Tarikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Raadik klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anžela Veber klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anzela.Veber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laar klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Tiia.Laar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kukk klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Reimets klienditeeninduse spetsialist Pärnu Kristi.Reimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Reintam spetsialist Tallinn Merike.Reintam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tammik spetsialist Tallinn Ulle.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janica Valgma spetsialist Tallinn Janica.Valgma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Varjand klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Varjand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eda Kull klienditeeninduse spetsialist Tartu Eda.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Räbina klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Rabina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Lillemaa klienditeeninduse spetsialist Pärnu Karin.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Novkina klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Jelena.Novkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Põldma klienditeeninduse spetsialist Tallinn Mirjam.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rutt Linnaks spetsialist Tallinn Rutt.Linnaks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ird klienditeeninduse spetsialist Tartu Ulle.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Keningi klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Keningi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Klaarika Jürjens klienditeeninduse spetsialist Viljandi Klaarika.Jurjens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Margusson klienditeeninduse spetsialist Valga Aivi.Margusson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aleksandra Spasskaja klienditeeninduse spetsialist Narva Aleksandra.Spasskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Songe klienditeeninduse spetsialist Tartu Sirje.Songe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Luikmäe klienditeeninduse spetsialist Rapla Malle.Luikmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Näägo klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Olga.Naago@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Pungar klienditeeninduse spetsialist Tartu Vaike.Pungar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Roosi spetsialist Tallinn Krista.Roosi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Veskis klienditeeninduse spetsialist Tallinn Merle.Veskis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Koppel klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Eve.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Moks klienditeeninduse spetsialist Rakvere Thea.Moks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Mere klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liia.Mere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Simakovitš klienditeeninduse spetsialist Viljandi Marge.Simakovits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Pallav klienditeeninduse spetsialist Võru Heli.Pallav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Kade klienditeeninduse spetsialist Tartu Urve.Kade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Lopsik klienditeeninduse peaspetsialist Jõhvi Ruth.Lopsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tea Vaab klienditeeninduse peaspetsialist Võru Tea.Vaab@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Jürimäe klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Eve.Jurimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Linnupuu klienditeeninduse spetsialist Põlva Anna.Linnupuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rohtjärv klienditeeninduse peaspetsialist Paide Kersti.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Kuzina spetsialist Tallinn Jevgenia.Kuzina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Murujeva klienditeeninduse spetsialist Narva Svetlana.Murujeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Jürisson klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Merle.Jurisson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sula klienditeeninduse spetsialist Paide Kaja.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Saad klienditeeninduse spetsialist Võru Maire.Saad@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Punt klienditeeninduse peaspetsialist Valga Liivi.Punt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ambur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anne.Ambur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tamara Pertel spetsialist Tallinn Tamara.Pertel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Laanesoo klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liidia.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viigi Versis klienditeeninduse spetsialist Valga Viigi.Versis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Uibopuu spetsialist Tallinn Hele.Uibopuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margot Leetmaa klienditeeninduse spetsialist Tallinn Margot.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Livak klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Livak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Mõtus spetsialist Tallinn Ingrid.Motus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Ringas klienditeeninduse peaspetsialist Kuressaare Annika.Ringas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Luhaväli spetsialist Tiia.Luhavali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Vassiljeva spetsialist Nadezda.Vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Naima Keres klienditeeninduse spetsialist Tallinn Naima.Keres@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mary Enula klienditeeninduse spetsialist Kärdla Mary.Enula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Volke veebihaldur Kuressaare Terje.Volke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Nahkur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Ebeli.Nahkur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Lõppe klienditeeninduse spetsialist Kärdla Triin.Loppe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Kraus klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Kai.Kraus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Kreivald klienditeeninduse spetsialist Rakvere Galina.Kreivald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Arge klienditeeninduse spetsialist Tallinn Sirle.Arge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Luhaäär klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kaire.Luhaaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aleksandrova klienditeeninduse spetsialist Narva Tatjana.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Nõmmik klienditeeninduse spetsialist Türi Regina.Nommik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Kutsar spetsialist Tallinn Anu.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Raudsepp klienditeeninduse spetsialist Tallinn Hille.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Juta Pant klienditeeninduse spetsialist Tallinn Juta.Pant@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Šitova klienditeeninduse spetsialist Narva Maria.Sitova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Jatel klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tatjana.Jatel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadre Kivi klienditeeninduse spetsialist Türi Kadre.Kivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina-Kai Roseniit spetsialist Tallinn Kristiina-Kai.Roseniit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Leontjeva klienditeeninduse spetsialist Tallinn Viktoria.Leontjeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Tamm klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Ave.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riine Randoja klienditeeninduse spetsialist Pärnu Riine.Randoja@sotsiaalkindlustusamet.ee