Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Klienditeeninduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anu Polberg osakonnajuhataja 5271577 Tallinn Anu.Polberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Lorents telefoniteeninduse juht 5038743 Tallinn Jelena.Lorents@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Kull piirkonna klienditeeninduse juht 7447497 Tartu Reet.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Loit piirkonna klienditeeninduse juht 5259414 Tallinn Kirsti.Loit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aimi Raude piirkonna klienditeeninduse juht 5540147 Rakvere Aimi.Raude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jürgen Kask nõunik Tallinn Jurgen.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Aarens peaspetsialist Tallinn Inna.Aarens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Kasepõld klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Maive.Kasepold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Tudre klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Tudre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Ahas klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Ahas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Märtson klienditeeninduse spetsialist Narva Jana.Martson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helery Valdre klienditeeninduse spetsialist Pärnu Helery.Valdre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Vaino klienditeeninduse spetsialist Põlva Terje.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Oleinik klienditeeninduse peaspetsialist Narva Alla.Oleinik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Mägi klienditeeninduse spetsialist Tartu Kaja.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erna Jylhä klienditeeninduse spetsialist Rakvere Erna.Jylha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Taasväli klienditeeninduse spetsialist Rapla Irina.Taasvali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Roos klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Valter klienditeeninduse spetsialist Tallinn Epp.Valter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Suzi klienditeeninduse spetsialist Tartu Tiina.Suzi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piia Tarikas klienditeeninduse spetsialist Tartu Piia.Tarikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Raadik klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anžela Veber klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anzela.Veber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laar klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Tiia.Laar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kukk klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Reimets klienditeeninduse spetsialist Pärnu Kristi.Reimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Reintam spetsialist Tallinn Merike.Reintam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tammik spetsialist Tallinn Ulle.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janica Valgma spetsialist Tallinn Janica.Valgma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Varjand klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Varjand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eda Kull klienditeeninduse spetsialist Tartu Eda.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Räbina klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Rabina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Lillemaa klienditeeninduse spetsialist Pärnu Karin.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Novkina klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Jelena.Novkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Põldma klienditeeninduse spetsialist Tallinn Mirjam.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rutt Linnaks spetsialist Tallinn Rutt.Linnaks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ird klienditeeninduse spetsialist Tartu Ulle.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Keningi klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Keningi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Klaarika Jürjens klienditeeninduse spetsialist Viljandi Klaarika.Jurjens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Margusson klienditeeninduse spetsialist Valga Aivi.Margusson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aleksandra Spasskaja klienditeeninduse spetsialist Narva Aleksandra.Spasskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Songe klienditeeninduse spetsialist Tartu Sirje.Songe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Luikmäe klienditeeninduse spetsialist Rapla Malle.Luikmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Näägo klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Olga.Naago@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Pungar klienditeeninduse spetsialist Tartu Vaike.Pungar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Roosi spetsialist Tallinn Krista.Roosi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Veskis klienditeeninduse spetsialist Tallinn Merle.Veskis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Koppel klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Eve.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Moks klienditeeninduse spetsialist Rakvere Thea.Moks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Mere klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liia.Mere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Simakovitš klienditeeninduse spetsialist Viljandi Marge.Simakovits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Pallav klienditeeninduse spetsialist Võru Heli.Pallav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Kade klienditeeninduse spetsialist Tartu Urve.Kade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Lopsik klienditeeninduse peaspetsialist Jõhvi Ruth.Lopsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tea Vaab klienditeeninduse peaspetsialist Võru Tea.Vaab@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Jürimäe klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Eve.Jurimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Linnupuu klienditeeninduse spetsialist Põlva Anna.Linnupuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rohtjärv klienditeeninduse peaspetsialist Paide Kersti.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Kuzina spetsialist Tallinn Jevgenia.Kuzina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Murujeva klienditeeninduse spetsialist Narva Svetlana.Murujeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Jürisson klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Merle.Jurisson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sula klienditeeninduse spetsialist Paide Kaja.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Saad klienditeeninduse spetsialist Võru Maire.Saad@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Punt klienditeeninduse peaspetsialist Valga Liivi.Punt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ambur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anne.Ambur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tamara Pertel spetsialist Tallinn Tamara.Pertel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Laanesoo klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liidia.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viigi Versis klienditeeninduse spetsialist Valga Viigi.Versis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Uibopuu spetsialist Tallinn Hele.Uibopuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margot Leetmaa klienditeeninduse spetsialist Tallinn Margot.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Livak klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Livak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Mõtus spetsialist Tallinn Ingrid.Motus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Ringas klienditeeninduse peaspetsialist Kuressaare Annika.Ringas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Luhaväli spetsialist Tiia.Luhavali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Vassiljeva spetsialist Nadezda.Vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Naima Keres klienditeeninduse spetsialist Tallinn Naima.Keres@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mary Enula klienditeeninduse spetsialist Kärdla Mary.Enula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Volke veebihaldur Kuressaare Terje.Volke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Nahkur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Ebeli.Nahkur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Lõppe klienditeeninduse spetsialist Kärdla Triin.Loppe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Kraus klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Kai.Kraus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Kreivald klienditeeninduse spetsialist Rakvere Galina.Kreivald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Arge klienditeeninduse spetsialist Tallinn Sirle.Arge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Luhaäär klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kaire.Luhaaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aleksandrova klienditeeninduse spetsialist Narva Tatjana.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Nõmmik klienditeeninduse spetsialist Türi Regina.Nommik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Kutsar spetsialist Tallinn Anu.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Raudsepp klienditeeninduse spetsialist Tallinn Hille.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Juta Pant klienditeeninduse spetsialist Tallinn Juta.Pant@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Šitova klienditeeninduse spetsialist Narva Maria.Sitova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Jatel klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tatjana.Jatel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadre Kivi klienditeeninduse spetsialist Türi Kadre.Kivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina-Kai Roseniit spetsialist Tallinn Kristiina-Kai.Roseniit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Leontjeva klienditeeninduse spetsialist Tallinn Viktoria.Leontjeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Tamm klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Ave.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riine Randoja klienditeeninduse spetsialist Pärnu Riine.Randoja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla osakonnajuhataja 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp teenuse juht 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba koordinaator 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu teenuse juht 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Gornischeff teenuse juht 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson teenuse juht (taastav õigus ja lepitus) 59195182 annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali teenuse juht 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink teenuse juht 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg teenuse juht 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Onno teenuse juht 53625966 Tallinn Kerli.Onno@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Loide koordinaator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm arendusnõunik 58540570 Tallinn Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk piirkonna juht Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher piirkonna juht (Lääne piirkond) 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm piirkonna juht (Lõuna piirkond) 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist (ohvriabi) 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist (ohvriabi) 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist (ohvriabi) 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist (ohvriabi) 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist (ohvriabi) 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist (ohvriabi) 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson peaspetsialist (ohvriabi) 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist (ohvriabi) 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org peaspetsialist (ohvriabi) 5246758 Jõhvi, Kohtla-Järve mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist (ohvriabi) 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist (ohvriabi) 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev peaspetsialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova piirkonna juht 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul peaspetsialist (ohvriabi) 53039077 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu peaspetsialist (ohvriabi) 58669860 Rapla Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer peaspetsialist 3278384 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo peaspetsialist (ohvriabi) 53074196 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov peaspetsialist Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera peaspetsialist 59187580 Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist 58540421 Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist (kriisiabi) Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste peaspetsialist 53403751 Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor (Lääne piirkond) 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä terapeut 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku superviisor 3379704 58864003 Jõhvi Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Kannikka-Sibrits terapeut 58872858 Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa Mare.Kannikka-Sibrits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Harju-, Rapla-, Järvamaa Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel terapeut 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa terapeut 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laht terapeut 58558048 Jana.Laht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merileid Vinkler terapeut 58570831 Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Pilliroog-Nava peaspetsialist 57811396 Kristel.Pilliroog-Na@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik peaspetsialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Gaaver peaspetsialist 58602830 Tallinn Anne-ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi koordinaator 59186309 Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas projektijuht 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk terapeut 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova terapeut 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Moonika Mägipõld piirkonna juht 58609053 Rakvere, Kohtla-Järve Moonika.Magipold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Minna Sild teenuse juht 53071756 Tallinn Minna.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Ingel noortekodu juht 53019417 Tallinn Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Treier terapeut 53057963 Tartu Angelika.Treier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heidi Hansar koordinaator 53317881 Tartu Heidi.Hansar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter teenuse juht 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee