Sotsiaalkindlustusamet

Tallinna klienditeenindus asub aadressil Endla 8, Tallinn
 
Postiaadress on Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5322 5895 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Hüvitiste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kati Kümnik osakonnajuhataja 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu arendusnõunik 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Jõesaar projektijuht 82822052 Tallinn mart.joesaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Menetlustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Katrin Maiste talitusejuhataja 58602930 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma juhtivspetsialist (pension) 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar juhtivspetsialist (pension) 53020259 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova juhtivspetsialist (pension) 5148110 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson juhtivspetsialist (pension) 6208478 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri juhtivspetsialist (perehüvitised) 58192793 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe juhtivspetsialist (perehüvitised) 3278362 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo peaspetsialist (perehüvitised) 4890337 51948578 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma peaspetsialist (perehüvitised) 3278399 58874983 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves peaspetsialist (perehüvitised) 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar peaspetsialist (perehüvitised) 7762747 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus peaspetsialist (perehüvitised) 6408121 53403442 Türi Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts peaspetsialist (perehüvitised) 4890336 51935632 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees peaspetsialist (perehüvitised) 3278381 53752667 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav peaspetsialist (perehüvitised) 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht peaspetsialist (perehüvitised) 6208496 51989460 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland peaspetsialist (pension) 6408181 59173635 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa peaspetsialist (pension) 4350582 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus peaspetsialist (pension) 6408142 58558224 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir peaspetsialist (pension) 6640158 59199821 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha peaspetsialist (pension) 6640139 53026779 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul peaspetsialist (pension) 7448309 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Käsper peaspetsialist (pension) 58189618 Pärnu Kaja.Kasper@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna peaspetsialist (pension) 4477626 59192504 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho peaspetsialist (pension) 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel peaspetsialist (perehüvitised) 4894167 53335907 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver peaspetsialist (pension) 6640155 58847208 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt peaspetsialist (pension) 6208490 5118873 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli peaspetsialist (perehüvitised) 7762754 58538647 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Salumets peaspetsialist (pension) 6208301 Tartu Inga.Salumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks peaspetsialist (pension) 6640164 51929047 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann peaspetsialist (pension) 4350584 5180924 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda peaspetsialist (pension) 6640136 53443711 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina peaspetsialist (pension) 6640153 58539904 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Mäeküngas peaspetsialist (perehüvitised) 3278393 53039882 Rakvere Kaire.Maekungas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing peaspetsialist (pension) 4477639 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka peaspetsialist (pension) 6408179 58543731 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin peaspetsialist (pension) 3848772 58651036 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis peaspetsialist (perehüvitised) 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar peaspetsialist (perehüvitised) 6408135 53452582 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman peaspetsialist (perehüvitised) 7762750 58544632 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu peaspetsialist (perehüvitised) 3278370 53269031 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova (teenistussuhe peatatud) Tallinn
Irina Padur spetsialist (pension) 6408126 57703943 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva spetsialist (pension) 6408172 53543027 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves spetsialist (pension) 6208482 5133673 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas spetsialist (pension) 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika peaspetsialist (pension) 4350586 51975360 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg peaspetsialist (perehüvitised) 3278372 5273835 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma peaspetsialist (perehüvitised) 3278376 5244319 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova peaspetsialist (perehüvitised) 3278396 58677343 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro spetsialist (piiriülene töö) 6408176 58539254 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova peaspetsialist (perehüvitised) 3278394 58516862 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie peaspetsialist (perehüvitised) 4890333 58864002 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas peaspetsialist (perehüvitised) 3278398 59197517 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Pärl peaspetsialist (perehüvitised)
Viive Kerb peaspetsialist (perehüvitised) 7762746 56486190 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin peaspetsialist (perehüvitised) 7762753 58603712 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste peaspetsialist (perehüvitised) 51972682 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank peaspetsialist (pension) 4350583 53414338 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep peaspetsialist (pension) 6408165 51946080 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild peaspetsialist (pension) 4477635 59185031 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks peaspetsialist (perehüvitised) 7762748 53857672 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen peaspetsialist (pension) 7447469 53070458 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik peaspetsialist (pension) 4477603 58863515 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets peaspetsialist (perehüvitised) 3278380 58559708 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo peaspetsialist (perehüvitised) 6408199 53285479 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi peaspetsialist (perehüvitised) 4724036 58539126 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner peaspetsialist (pension) 4350588 58862027 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko peaspetsialist (pension) 4477605 58868539 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev peaspetsialist (pension) 6640117 58665148 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Keiv peaspetsialist (perehüvitised) 7762743 53521471 Jõgeva Ille.Keiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat peaspetsialist (pension) 4477607 58163152 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav peaspetsialist (pension) 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus peaspetsialist (pension) 4477625 5143084 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson peaspetsialist (pension) 4477618 58367226 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko peaspetsialist (pension) 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske peaspetsialist (perehüvitised) 7762752 53470492 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja spetsialist (pension) 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain spetsialist (pension) 6208476 58540519 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo peaspetsialist (pension) 6640129 58863644 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots peaspetsialist (perehüvitised) 6408196 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder spetsialist (pension) 6408193 56455382 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla peaspetsialist (pension) 4477609 53883793 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak peaspetsialist (pension) 6208405 57450388 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik peaspetsialist (pension) 6408118 59161855 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe peaspetsialist (pension) 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas spetsialist (pension) 6408128 58556988 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo peaspetsialist (pension) 4350587 53840335 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi spetsialist (pension) 6408131 58861841 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots peaspetsialist (pension) 4477634 57450166 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum spetsialist (pension) 6408170 51986005 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel peaspetsialist (perehüvitised) 6408137 56358968 Tallinn Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dina Streltsova peaspetsialist (piiriülene töö) 56213255 Pärnu Dina.Streltsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Järva peaspetsialist (pension) 6408116 58605710 Türi Aili.Jarva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Lepind peaspetsialist (pension) 58862492 Türi Angela.Lepind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Palmiste peaspetsialist (pension) 56938820 Türi Evelin.Palmiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Ammer peaspetsialist (pension) 6408119 59181456 Türi Inna.Ammer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irena Šefer peaspetsialist (pension) 58650652 Türi Irena.Sefer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Keerles peaspetsialist (pension) 53788651 Türi Kaidi.Keerles@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Somelar peaspetsialist (pension) 6408110 58868902 Türi Katrin.Somelar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Liiders peaspetsialist (pension) 6408120 58875218 Türi Kullike.Liiders@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Asu peaspetsialist (pension) 53863794 Türi Maarika.Asu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maritana Järve peaspetsialist (pension) 58856943 Türi Maritana.Jarve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Tarasova spetsialist (pension) 6640135 58863948 Rakvere Svetlana.Tarasova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luukas-Mägi peaspetsialist (pension) 6408107 58706922 Türi Terje.Luukas-Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Toomel spetsialist (pension) 6408183 51983318 Rakvere Tiina.Toomel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Viks spetsialist (piiriülene töö) 4477637 59126356 Pärnu Marge.Viks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mery Beet peaspetsialist (pension) 51934776 Türi Mery.Beet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Raud spetsialist (piiriülene töö) 53076923 Pärnu Liisa.Raud@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janne Valdmaa peaspetsialist (perehüvitised) 6408164 Tallinn Janne.Valdmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve peaspetsialist (perehüvitised) 56820326 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee

Äriteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ene Tulp talitusejuhataja 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Milvi Haitov teenuse juht 53028816 Tartu Milvi.Haitov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova nõunik 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov teenuse juht 53070868 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Sumil-Laanemaa teenuse juht 53437066 Tallinn Merle.Sumil-Laanemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann teenuse juht 53070479 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling teenuse juht 56560150 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margaret Lankots nõunik 58877642 Pärnu Margaret.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Sults osakonnajuhataja Tallinn Raivo.Sults@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Puusepp nõunik 58867940 Tallinn Maie.Puusepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelyn Hallika projektijuht 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum nõustaja 53029177 Jõhvi Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meeli Tuubel piirkonna juht 5114554 Valga Meeli.Tuubel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soome spetsialist 53088786 Tallinn Pille.Soome@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Heletäht nõustaja 53082263 Valga Hele.Heletaht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Ferschel piirkonna juht 53618094 Jõhvi Heli.Ferschel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaanika Kirs nõustaja 57493334 Rakvere Jaanika.Kirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Ploom nõustaja 58550240 Valga Janika.Ploom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Pukk nõustaja 57704936 Viljandi Kaie.Pukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson piirkonna juht 57835307 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Erin nõustaja 53242142 Tartu Maie.Erin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hilje Arukuusk juriidiline nõustaja 53867363 Tartu Hilje.Arukuusk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marie Johanson projektijuht 6208399 Tallinn Marie.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Säde juriidiline nõustaja 51981256 Tartu ilona.sade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Õun nõustaja 53052552 Türi Anu.Oun@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järelevalve talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kersti Kask nõunik 53234031 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu järelevalve peaspetsialist 53321492 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits järelevalve peaspetsialist 5188697 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Harjak järelevalve peaspetsialist 53617426 Kärdla Aasa.Harjak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Koger järelevalve peaspetsialist 5163996 Tartu Aime.Koger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Raudheiding järelevalve peaspetsialist 53025918 Türi Lilia.Raudheiding@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Pärnmäe järelevalve peaspetsialist 6208346 Tallinn Tiiu.Parnmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm järelevalve peaspetsialist 53466256 Rapla Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Tänav järelevalve peaspetsialist 59141325 Tallinn Thea.Tanav@sotsiaalkindlustusamet.ee

Õiguse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Leila Siiroja talitusejuhataja 57493268 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 53823729 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 5098402 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maks vaiete peaspetsialist 53860329 Viljandi Reet.Maks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Salusoo vaiete peaspetsialist 53611146 Tallinn Alla.Salusoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madis Kotsar jurist 53033625 Viljandi Madis.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrus Jürgens jurist 57833628 Pärnu Andrus.Jurgens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Viert jurist 57835580 Võru Kristi.Viert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Rikolas jurist 57871168 Tallinn Merli.Rikolas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaira Perv jurist 53366957 Tartu Kaira.Perv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Vrabi jurist 53097871 Jõhvi Anastassia.Vrabi@sotsiaalkindlustusamet.ee